Spolupracujeme 09. 03. 2017 PDF Tisk

Nové deodoranty Roll-on kosmetické značky Weleda

Společnost Weleda, lídr na trhu přírodní a BIO kosmetiky, představuje tři nové roll-on deodoranty. Poskytují spolehlivou 24h ochranu a přírodní svěžest ve třech vůních. Všechny deodoranty jsou vhodné pro vegany.

Nové deodoranty Roll-on kosmetické značky Weleda

Nové roll-on deodoranty ve třech oblíbených vůních (citrus, granátové jablko a pánský deodorant) poskytují 24h spolehlivou ochranu před tělesným pachem. Nijak přitom neblokují póry, takže přirozené termoregulační funkce pokožky zůstávají zachovány. Snášenlivost pokožky je dermatologicky testována.

Všechny 3 nové roll-on deodoranty jsou veganské. Weleda tak reaguje na zvýšenou poptávku po vegan výrobcích ze strany spotřebitelů. Weleda nové roll-on deodoranty představí v rámci kampaně #mujduvod se známými sportovci.

Novými roll-on deodoranty Weleda navazuje na úspěch svých deodorantů ve spreji, které se s uvedením této řady dočkají vylepšeného složení. Jejich výdrž bude prodloužená a změny se týkají také obalů.

Deodoranty bez hliníkových solí jsou velkým trendem v kosmetice. Spotřebitelé je stále více vyhledávají.

Cena roll-on deodorantů Weleda je stanovena na 199 Kč.

  

1. Citrus 24h Deo Roll-On

Přírodní svěžest s vůní citrónů a spolehlivá ochrana bez hliníkových solí. Dodává pocit spolehlivé ochrany před tělesným pachem. Dlouhotrvající vůně citronu osvěží Vaše tělo i mysl a nabije Vás energií. Díky unisex vůni je deodorant vhodný pro ženy i muže. Cena je stanovena na 199 Kč.

2. Granátové jablko 24h Deo Roll-On

Přírodní svěžest se smyslně ženskou vůní oblíbené řady Granátové jablko a spolehlivá ochrana bez hliníkových solí. Dodává pocit spolehlivé přírodní ochrany před tělesným pachem. Exotická vůně okouzlí vaše smysly ovocnou svěžestí pomeranče a davany v kombinaci se sladkými tóny vanilky. Stojí 199 Kč.

3. Men 24h Deo Roll-On

Přírodní svěžest a spolehlivá ochrana bez hliníkových solí. Spolehlivě chrání před tělesným pachem, snadno se aplikuje, a navíc si získá vaše smysly rafinovanou mužnou vůní. V jejím jádru se mísí vavřín kubébový s vousatkou, rozmarýna pak zdůrazňuje dřevité a maskulinní aspekty vůně. Pořídíte jej za 199 Kč.

 

foto: archiv společnosti