Spolupracujeme 06. 04. 2017 PDF Tisk

Mandala, více než jen koberec

Zklidněte svou mysl, získejte energii, zpracujte emoce, mějte se rádi. Kolekce MANDALY vznikala ve zcela čisté energii s jediným cílem, potěšit druhé. 

Mandala, více než jen koberec
Mandaly jsou v dnešním světě stále známějším pojmem. Odtrhnout se od každodenních starostí, najít si chvilku pro sebe a vrátit se ke své podstatě, o to se snaží stále více z nás. Na trh přichází více než jen koberec. Již druhá kolekce MANDALY, které navrhovali zaměstnanci českého výrobce, rodinné firmy GRUND a.s., spatřila světlo světa. A Vy se máte nač těšit. Dvanáct modelů potěší srdce, mysl i duši Vás i Vašich blízkých. 

„Za kolekcí MANDALY stojí zajímavý příběh. Jednoho dne za mnou přišla kolegyně Andrea s tím, že se jí několikrát zdál sen o tom, že bychom měli vyrábět koberečky jako mandaly. Okamžitě jsem pochopil, že to bude úžasný projekt nejen pro firmu, ale hlavně pro naše zákazníky a navíc i naše zaměstnance“, vzpomíná Jiří Grund, generální ředitel firmy GRUND a.s.

Projekt je opravdu jedinečný. Autorem kolekce totiž tentokráte není designér světového jména, ale právě zaměstnanci této rodinné firmy. Všichni kolegové, od lidí z výroby, po pracovníky z marketingového oddělení. Ti všichni si po práci vzali do rukou pastelky a začali malovat. A náhle byl problém vybrat, návrhů totiž bylo neskutečně moc. Každý ze zaměstnanců má smlouvu na svůj návrh, a následně dostává provize z jeho prodeje. Vedení této české firmy si svých zaměstnanců váží a lidé jsou nadšeni. Nejen, že mohou dělat svými návrhy mandal druhým radost, ale navíc se nečekaně stali placenými designéry.

Mandala je něco kouzelného. Nepatří do žádné kultury či náboženství. Tento nadčasový symbol jednoty a rovnováhy pochází ze staroindického sanskrtu a znamená kruh či magický oblouk. Ať už mandala bude těšit mysl i tělo pouze z estetických důvodů nebo využijete její léčivé síly, hodí se skvělé do každého interiéru. Mnozí si jí dokonce umisťují na zeď, jako obraz. 

Zklidněte svou mysl, získejte energii, zpracujte emoce, mějte se rádi. Kolekce MANDALY vznikala ve zcela čisté energii s jediným cílem, potěšit druhé. Zaměstnanci každý model navrhovali s láskou, a tak nejen krása jednotlivých modelů, ale i energie, kterou mandaly vyřazují, jsou tím, co je na kolekci kouzelné.

 
  • autor: Eva Kroupová
  • www.grund.cz
  • foto: archiv společnosti
001
002
003
004
005
006
007
008
009