Aktuální číslo 30. 10. 2023 PDF Tisk

Listopadové vydání lifestylového časopisu JD se věnuje pláči, smíchu a zdravým zádům

Blíží se prosincové svátky, na obloze ubývá slunečního svitu a dny se krátí. Den je krátký, noc dlouhá… Přichází období, kdy se mysl začíná zabývat svými emocemi a Jóga Dnes je u toho. Nové vydání vychází 2.11.2023.

Listopadové vydání lifestylového časopisu JD se věnuje pláči, smíchu a zdravým zádům

Jóga Dnes si tentokrát jako hlavní téma zvolila zkoumání emocí – smích i pláč pro zdraví duše. Proč je důležité se v tomto čase smát, stejně jako plakat? V čem spočívá léčivá síla pláče? A proč nás od dětství učí neplakat? Právě na tyto odpovědi se můžete těšit v nadcházejícím vydání! Poradíme vám, jak s emocemi pracovat, aby mysl nepodléhala vnějším, stejně jako vnitřní vlivům a byla ukotvena v rovnováze. Ukážeme také, jak konkrétně vám s tím může pomoci jóga.

V Plánu JD se věnujeme důležité problematice zdravých zad a přinášíme velké spektrum jógy pro domácí cvičení, aby záda nebolela. Nebudou chybět jógové sestavy, podobně jako příklady z osobní poúrazové praxe a lékařský pohled. Speciální prostor také věnujeme tématu saunování, které je právě na podzim a v zimě obzvláště léčivé. Svou tradici má i ve vzdáleném Laponsku, kam se s námi můžete podívat v cestovatelské rubrice.

Jako obvykle nebude chybět řada jógových sestav, historie jógy - jóga a okultismus, zdraví - ásany a afirmace pro zimní slunovrat, zdravé recepty, rozhovor s herečkou Šárkou Krausovou, kaleidoskop nebo soutěž.

Vydejte se s námi vstříc vybalancovanému podzimu!

Objednejte předplatné s dárkem. Dárek: Jóga Dnes SPECIÁL říjen 2024 a přístup do videotéky Jóga Virtual. Nabídka dárků platí do odvolání akce. 

-jd-

  • foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné