Novinky 10. 07. 2018 PDF Tisk

JÓGA VIRTUAL - online jóga TV

Nestihli jste jít do studia? Cestujete a chcete cvičit na cestách...právě pro Vás je on-line jógová TV JÓGA VIRTUAL. Všichni členové ES mají k TV přístup zdarma. 

JÓGA VIRTUAL - online jóga TV

Chcete se inspirovat pro vaši domácí praxi jógy? Máte rádi změnu a různorodost jógových lekcí i lektorů? Nalogujte se na www.jogavirtual.cz a cvičte zdarma s on-line TV Jóga Virtual. 

Exklusivní nabídka členům Energy Studií – zdarma balíček Jóga Virtual BASIC, se kterým můžete cvičit 3krát v měsíci novou jógovou lekci. Navíc každý člen má přístup zdarma do archivu k více než 450 jógovým videím. Cvičit můžete také s 2 on-line kurzy dle výběru.

Jste-li majitelem členství v Energy Studiu Václav Krejčík Praha, při kliknutí na video umístěné do videotéky (nové video) po 1. 4. 2018 se video otevře a započítává do limitu nových videí. Kliknete-li na 3 nová videa v měsíci, limit je vyčerpán a další nová videa je možné zhlédnout až v dalším měsíci. Celý archiv můžete sledovat stále. Pro rozšíření a neomezenost cvičení s virtualem je možné zvolit rozšíření tarifu z BASIC na ALL INCLUSIVE.

Nalogujte si www.jogavirtual.cz a otevře se vám neskutečně široké pole pro vaši domácí jógovou praxi. Známí i neznámí lektoři jógy, zajímavé a různorodé styly jógy, pránájáma, meditace, jóga pro těhotné, seniory a děti, rozhovory s osobnostmi jógy, reportáže, abeceda jógových ásan, on-line kurzy jógy (pro začátečníky, zdravá záda, domácí jógová praxe pro 7 dnů, speciální výukové workshopy) jsou vždy, kdykoliv a kdekoliv přístupné pro vás všechny, kteří to s jógou myslíte vážně.

 

Vysvětlení pojmů

Nová videa - videa, která se nahrávají na Jóga Virtual od 1. 4. 2018.

Archiv - videa, která byla nahrána na Jóga Virtual do 31. 3. 2018. K těm všem je neomezený přístup dle zvoleného tarifu JV.

Výukové workshopy - semináře, které jsou určené pro všechny zájemce z řad studentů jógy nebo široké veřejnosti, kteří mají zájem rozvinout a prohloubit konkrétní jógové téma. V rámci 60–75 minut strávíte s lektorem čas, ve kterém při sledování videa a instrukcí proniknete do problematiky daného tématu. Věříme, že on-line vzdělávání vám pomůže pochopit jógovou problematiku a zefektivnit váš studijní čas. 

Abeceda pozic

Zcela zdarma je nová rubrika v on-line TV Jóga Virtual – „Abeceda pozic“, v rámci níž spolu s mnoha lektory můžete začít cvičit jógové pozice dle přesných postupů a návodů. 

Reportáže a rozhovory

Pro inspiraci slouží rubrika on-line TV Jóga Virtual – „Reportáže a rozhovory“, kde se můžete inspirovat zajímavými lidmi, lektory a tipy pro jógovou praxi a pohodový životní styl. 

Přejeme vám příjemné cvičení nejenom v Energy Studiích, ale i doma u tabletů a TV. 

Tým Energy Studií 

www.jogavirtual.cz

 

Jak aktivovat svůj účet na www.jogavirtual.cz pro majitele Energy členství? 

  • na www.jogavirtual.cz v pravém horním rohu zadejte svou e-mailou adresu, kterou máte registrovanou v Energy Studiu, nebo na webech: www.jogadnes.cz, www.poweryoga.cz, www.jogamarket.cz, www.energystudio.cz - je nutné, aby to byla pouze jedna e-mailová adresa. 
  • zadejte heslo - (neznáte-li ho, nechte si vygenerovat nové heslo a počkejte chvíli, než Vám přijde na e-mail)
  • přihlaste se pomocí e-mailové adresy a hesla
  • klikněte na video na homepage www.jogavirtual.cz - 3 nová videa jsou k dispozici v každém měsíci
  • nebo otevřete záložku v menu videa a vybírejte z archivu videa, která nejsou omezena
  • potřebujte-li pomoci, volejte recepci Energy Studia - 605 309 082

Objednat předplatné