Spolupracujeme 15. 08. 2017 PDF Tisk

JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI

První jóga kemp v Českém ráji se uskutečnil koncem července. Už nyní se chystá jeho druhý ročník...

JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI

Úžasná a silná atmosféra, neskutečný pohled na hrad Trosky a velmi příjemný uzavřený prostor v zahradě Penzionu Recall – to vše tvořilo dokonalou atmosféru prvního Jóga kempu v Českém ráji, který se uskutečnil o víkendu 22. a 23. července.

Organizátory při prvním ročníku mile překvapil zájem účastníků, který byl výrazně vyšší než letošní kapacita. Jóga kemp byl plný různých druhů jógy se třemi úžasnými jógovými lektorkami, které absolvovaly školy v jihovýchodní Asii, Spojených Arabských Emirátech, nebo u Václava Krejčíka v České republice. Každý si tak mohl zkusit, jak mu vyhovují různé druhy vedení i různá rychlost cvičení, jak meditovat, jak se protáhnout, dozvědět se něco nového v rámci velmi zajímavých přednášek.
Mezi účastníky byli jak absolutní začátečníci, tak i lidé, kteří jógu cvičí roky. Všichni účastníci navíc pozitivně uvítali, že se organizátoři snažili Jóga kemp udržet co nejvíce ekologický, vyprodukovat co možná nejmenší množství plastů a dalšího odpadu. Je až neskutečné, že celý kemp vyprodukoval pouze dva pytle plastů, půl pytle papíru a půl pytle směsného odpadu. Třídění odpadu totiž dává smysl. „Neskutečný pro nás byl i fakt, že po celé akci a po našich účastnících v areálu nezbyl jediný odpadek! Vše do sebe zapadalo naprosto úžasně. Za nás organizátory bylo obrovskou radostí, že všichni odjížděli s úsměvem a slovy, že se za rok určitě vrátí. Velké poděkování proto patří opravdu všem, kteří byli součástí programu a celého Jóga kempu. Těšíme se za rok!,“ dodává Pepa Šorm, organizátor Jóga kempu.


Už nyní je možné přihlásit se k novinkám a při zájmu na další ročník na www.jogakempvceskemraji.cz

 

foto: archiv pořadatele

JOGA-KEMP-V-CESKEM-RAJI-2017-001
JOGA-KEMP-V-CESKEM-RAJI-2017-002
JOGA-KEMP-V-CESKEM-RAJI-2017-003
JOGA-KEMP-V-CESKEM-RAJI-2017-004