Spolupracujeme 19. 04. 2017 PDF Tisk

Intenzivní jóga týden

Ať už s jógou začínáte nebo cvičíte léta, pravděpodobně víte, jaké to je, pustit se jen do jedné věci najednou. Možná byste to samé rádi udělali i s jógou, jen vám to jednou nedovolí práce, jindy děti a jindy si raději chcete jít zaběhat nebo prostě jen relaxovat

Intenzivní jóga týden

A tak vám možná přijde na mysl jógový pobyt – při nejmenším víkend, při nejlepším celý týden. Víkendy jsou sice prima, ale stačí pár týdnů a odhodlání, že od toho víkendu budete cvičit opravdu pravidelně, se pod přibývajícími povinnostmi postupně rozplyne.

Co by ale mohl s vašim cvičením a prioritami udělat takový jógový týden?

Poznat nové lidi, se kterými se budete každý den vzájemně podporovat, objevit nové techniky, na které jindy není čas a třeba jste ani netušili, že jsou součástí jógy, posunout díky nim své ásany o několik úrovní výš, ale hlavně se naladit na vlnu větší spokojenosti, cítit se více v míru sami se sebou i se svým okolím a dokonce mít i více energie.

Jak se říká, jóga není jen o té hodině/dvou na podložce a právě v tomto týdnu si ukážeme, jaké to je, být na vlně jógy od rána do večera, den za dnem. A možná i v noci :-) 

Čekají na vás ranní meditace vsedě a v chůzi, dopolední intenzivní vyplavování endorfinů, neboli cvičení ásan, odpoledne plná nových technik a posílení sebevědomí, diskuzní večery a na závěr každého dne rituály pro klidný a hluboký spánek.

Chcete vědět více? Podívejte se na stránku yogalibre.cz/jogatyden.