BLESKOVĚ
Yoga Challenge 24. 09. 2017 PDF Tisk

Časopis JÓGA DNES vyhlašuje svou druhou ČESKOSLOVENSKOU jógovou výzvu

Rádi soutěžíte? Rádi si hrajete a bavíte se? Máte rádi jógu? Zúčastněte se, a třeba i soutěžte s časopisem Jóga Dnes v druhé československé jógové výzvě. 

Časopis JÓGA DNES vyhlašuje svou druhou ČESKOSLOVENSKOU jógovou výzvu

21 jógových dnů ohebnosti, síly, ladnosti, nápaditosti a jógové pohody. To bude podzimní yoga challenge s hashtagem #joganapohodu.

Sdílejte s námi sílu momentu v jógových pozicích, bavte se a vyhrajte za svou snahu, rituálnost a řád krásné ceny. Vyhrát můžete krásné ceny od partnerů Yoga Fall Challenge: Jóga Market; Prana - Rockpoint; Resort Svatá Kateřina; Reebok; BioBachovky; Weleda; KOMBE; OneYoga

Více informací na stránkach https://www.jogadnes.cz/ , nebo na Instagramu @jogadnes

Inspirovat a podporovat vás budou Václav Krejčík a Zuzana Klingrová společně s Katkou Burešovou, Tomášem Strnadem, Katkou Bílkovou, Adrikou Seidlerovou, Denisou Schubertovou, Šárkou Polákovou a Marianem Divilkem.

Začínáme 25.9.! Každý den najdete na Instagramu jogadnes a všech hostů jednu z pozic jógové výzvy. Připojte se k nám, vyfoťte se v ní také a sdílejte své fotografie na svých profilech s hashtagem #joganapohodu a vždy s označením @jogadnes. Budete-li soutěžit jako tým (4-6 osob, vždy spolu na jedné fotce), nebo navíc každou neděli se svým domácím mazlíčkem, přidejte hastag pro týmy #teamfallchallenge a pro domácí mazlíčky #jogasmazlickem.

Výzva potrvá 21 dní a mohou se do ní zapojit všichni milovníci jógy z České a Slovenské republiky (zařazení do slosování), nebo i ze zahraničí, kteří mají zájem protáhnout své tělo a inspirovat ostatní. Nemusíte být pokročilí. Důležité je mít chuť a ztvártnit pozice podle sebe. Fotky na Instagram můžete postovat do 22.10. 

Pro soutěž je třeba mít veřejný Instagram účet, jinak fotky nejsou vidět. Po soutěži, nechcete-li mít veřejný účet, si ho opět můžete zavřít. 

Sledujte průběžně Instagram jogadnes (zeď i instastories) a mějte potřebné informace pro super jízdu jógovými ásanami v rámci Yoga FALL Challenge, aneb druhé československé jógové výzvy JÓGA DNES.

 

- jd-

Objednat předplatné