Adrian Cox v pražském Namastery

01. 06. 2017


Drazí přátelé! 17.-18. června přivítá pražské jógové studio Namastery uznávaného lektora jógy Adriana Coxe, zakladatele jednoho z nejvyhledávanějších světových studií - Yoga Elements v Bangkoku. Jeho studio získalo několik ocenění a řadí se mezi naprostou světovou špičku.

A není divu, Adrian ve své praxi i ve vedení Yoga Elements staví na více než dvacetiletém studiu jógy, anatomie, meditace, ájurvédy a NLP. Vede úspěšné a vyhledávané tréninky a konference po celém světě. Jeho neutuchající touha pomáhat lidem v rozvoji mnohdy zanechává hluboké zážitky a poznatky, ze kterých jeho studenti čerpají po dlouhá léta. Nenechte si ujít tuto jedniečnou příležitost a zarezervujte si s dostatečným předstihem své místo na jednom či více ze 4 tématických workshopů! Můžete si být zcela jisti, že každý z těchto workshopů posune vaši jógovou praxi a pravděpodobně i celkové zdraví na zcela novou úroveň.

Do konce května je možné získat 1000 Kč slevu na balíček všech 4 workshopů.

Co se bude dít?

Workshopový víkend v Namastery bude spíše než na výuku a zdokonalování ásán zaměřen na tipy a triky, zlepšovací techniky, získávání důležitých spojitostí, které Adrian získal svou osobní praxí a hloubkovým studiem jógy. Cílem je posunout jógovou praxi všech účastníků na novou úroveň, kde pohyb bude snazší, tělo lehčí a prožitek & efekt cvičení hlubší - ať už se člověk nachází na jakékoliv úrovni pokročilosti.

A nyní již k jednotlivým workshopům:

Workshop 1:  LÉČENÍ PSOASU - WORKSHOP O JÓZE & HLUBOKÉM STABILIZAČNÍM SYSTÉMU
SOBOTA 17. ČERVEN 9-12H 

PSOAS je hlavní podpůrnou strukturou stabilizačního systému těla, je rovněž nazýván svalem duše. Mnoho lidí má s tímto svalem potíže, aniž by o tom skutečně věděli. Pokud je váš psoas zkrácený, může vám to způsobovat posturální problémy. Zkrácený psoas je běžnou příčinou bolestí a pocitu ztuhlosti ve spodní části zad, může také přispívat k artritickým projevům u kloubních spojení v oblasti beder, zkracovat váš dech a dokonce může vést i k opticky vystrčenějšímu bříšku.

PŘEDMĚTEM WORKSHOPU JE:

– zlepšit stav vaší páteře

– zbavit se bolesti ve spodní části zad

– zlepšit celkové postavení těla

– správně ovládat záklonové pozice

– dýchat s lehkostí

Získáte velmi důležité anatomické znalosti, které budou aplikovány na praktické a terapeuticky využitelné jógové sekvence. 

Workshop 2: BANDHA - OBJEVOVÁNÍ BEZPEČNOSTI A LEHKOSTI VE VŠECH VAŠICH ÁSÁNÁCH
SOBOTA 17. ČERVEN 14-17H

Slyšeli jste lektory na hodinách jógy zadávat pokyny jako “aktivujte múla bandhu”, “stáhněte pánevní dno” a vlastně jste moc nevěděli co dělat, o čem to vlastně mluví? Je čas, aby jste se o bandhách naučili více!

“Jakmile se naučíte ovládat bandhy, nebo-li “tělesné zámky”, získáte jakousi jistotu a stabilitu, která dodá lehkost stojům na rukou, bezpečí při záklonech a vůbec, celá vaše jógová praxe získá jakousi integritu a přirozenost,” tvrdí Adrian Cox. Tento workshop odpoví na otázky PROČ a JAK používat bandhy při ásanové praxi a pranayamě.

PŘEDMĚTEM WORKSHOPU JE:

– jednodušší cesta k ovládání mula bandhy

– uddijána bandha

– džalandhára bandha

– práce s energiemi vašeho těla

– aktivace hlubokých vrstev přední strany těla

Je doporučováno nejíst 3 hodiny před začátkem tohoto workshopu.

Workshop 3: JÓGA DECHU - NAUČIT SE BEZPEČNĚ A EFEKTIVNĚ PRAKTIKOVAT PRANAYAMU
NEDĚLE 18. ČERVEN 9-12H

Tento workshop posílí vaši schopnost ovládat své tělo, zároveň vás dovede k lehkosti při praktikování ásán, prohloubí meditaci, rozšíří vědomí a vůbec, celkově zlepší vaše zdraví, zvyší pocit klidu a harmonie.

Tento workshop vede ke zkoumání anatomie a fyziologie dechu, tělesných zámků (bandhy), dechových cvičení, spirituálních dimenzí mysli a filozofie prány.

PŘEDMĚTEM WORKSHOPU JE:

– "The big picture": je to všechno o energii

– typy pranayamy

– anatomie dýchání

– 5 typů prány

– Swara yoga

– praxe a rutinní techniky

Pro koho je workshop určen? Jóga dechu je skvělý workshop pro studenty a lektory jógy, terapeuty pracující s akupunkturou, masážní terapeuty a kohokoliv, kdo se o pranayamu zajímá. Rovněž získáte vědomosti a nástroje k praktikování dechových technik. 

Workshop 4: NAUČTE SE LÉTAT - WORKSHOP NA INVERZE a HANDSTAND
NEDĚLE 18. ČERVEN 14-17H

Existují velimi specifické triky, které se můžete naučit, abyste docílili lehkosti vašeho těla, zároveň rozvíjeli jeho sílu tak, aby bylo připravené bezpečně "vzlétnout" do pozic na rukách. Mnoho lidí si myslí, že je to o SÍLE, ono je to však více o POSTOJI a TECHNICE! Naučte se vše, co potřebujete vědět k tomu, aby se handstandy a inverze staly bezpečnou a zábavnou součástí vaší jógové praxe.

PŘEDMĚTEM WORKSHOPU JE:

– "the big picure" - je to vše o důvěře a perspektivě

– anatomie ramene a distribuce váhy

– role hamstringů a kyčlí

– práce s dechem při zvedání těla

– vydrže v pozicích a bandhy

– práce s partnery pro budování důvěry

Všechny 4 workshopy utvářejí ucelený koncept, který vynese vaši jógovou praxi na zcela novou úroveň.

CENY A REGISTRACE:


info@namastery.cz

1500 Kč / 1 workshop

5400 Kč / balíček všech 4 workshopů (10% SLEVA)

5000 Kč / balíček všech 4 workshopů (1000 Kč SLEVA) Při registraci a platbě do konce května!

 

foto: studio Namastery

 


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket