Power jóga 20. 07. 2011 PDF Tisk

TREND - Powerjóga FIT & SLIM

Powerjóga je dynamické cvičení ásan s cílem uvolnit, protáhnout a posílit celé tělo. Cvičení powerjógy navíc redukuje stres a napětí, a dopřává člověku uvolnění a obnovení přirozeného zdroje vitality....
TREND - Powerjóga FIT & SLIM

Powerjóga je dynamické cvičení ásan s cílem uvolnit, protáhnout a posílit celé tělo. Cvičení powerjógy navíc redukuje stres a napětí, a dopřává člověku uvolnění a obnovení přirozeného zdroje vitality. Tento systém je založený na realitě současného světa. Lidé chodí do práce, rádi se baví a popíjejí, ale také se chtějí cítit dobře. Powerjóga nabízí kvalitní trénink těla a uvolnění mysli, stejně jako dodává tělu a mysli sílu. V současném světě, kdy lidé chtějí a potřebují vypadat „dobře“ i kvůli svému zaměstnání, je powerjóga moderním konceptem zdraví a vitality. 
Velkým hnacím motorem pro lidi, kteří se vydávají cvičit, je hubnutí. Přání zhubnout a zbavit se přebytečných kil je častým podnětem pro to, aby člověk začal něco dělat. Cvičení, jdoucí ruku v ruce s úpravou stravování a relaxací, efektivně působí na zdravé hubnutí.
Zbrusu nový program pro všechny, kteří již začali nebo právě chtějí začít hubnout, je nový koncept Powerjóga FIT & SLIM, jehož základem je dynamické provádění ásan v rytmu dechu s rozdělením cvičebních bloků do pěti oblastí, které jsou spojovány dynamickou sestavou – pozdravem slunci – a u pokročilých cvičenců doplňovány „vinyasou“. Tímto „kruhovým tréninkem“ se v organismu vytváří teplo. Současně se povzbuzuje metabolismus a vznikají účinné vnitřní předpoklady pro hubnutí. Vytvarované svaly, které nejsou mohutné, ale naopak prorýsované a štíhlé, úbytek zbytečných kilogramů i silná mysl, nebo také odpočinek, to je vysoce efektivní koncept Powerjóga FIT & SLIM, který si můžete vyzkoušet v Energy Studiích v Praze. 
Jste-li začátečník, nemusíte se bát, že by cvičení bylo nezvladatelné. A pokud nechcete zpívat mantry a dotýkat duchovna, ale zajímá vás tělo, tak právě Powerjóga FIT & SLIM je tím správným směrem. Postupně se budete dostávat stále dál. Nutné je pravidelné cvičení, přemýšlení o vhodném způsobu stravování a nastolení pravidelných rituálů, které vám pomohou splnit váš cíl.
Novinka poprvé v ČR v Energy Studiu Václav Krejčík a HOME od poloviny března 2011.  Autor: Václav Krejčík www.energystudio.cz  zdroj fotky: shutterstock.com 

Objednat předplatné