Power jóga 25. 11. 2013 PDF Tisk

Powerjóga pro domácí praxi (step by step)

12 let sesbíraných zkušeností a prožitků. Životní setkání, běžné okamžiky, pravdy, „křivdy“ a mezníky, které mi pomohly najít moji cestu. To vše jsem přenesl na papír a vtiskl do své nové knihy. ...

Powerjóga pro domácí praxi (step by step)

12 let sesbíraných zkušeností a prožitků. Životní setkání, běžné okamžiky, pravdy, „křivdy“ a mezníky, které mi pomohly najít moji cestu. To vše jsem přenesl na papír a vtiskl do své nové knihy. 
Ásany v mnoha variantách provedení včetně dopomoci u některých z nich, psychologie vnímání ásan, pránájáma, krije, meditace, to vše utváří mou cestu, kterou bych rád předal a inspiroval tak ke zdravému přístupu k životu všem, kdo projeví zájem.


Jelikož si myslím, že moudra našich babiček přetrvávají, zpracoval jsem stravování jako pomocníka energie a vitality na základě ročních období a ověřených doporučení generací, od kterých se máme co učit. To všechno jsou jednotlivosti, které tvoří součást celku a tak jsem zpracovatl 12ti cyklusový program, ve kterém se vše naučíte kombinovat dohromady. Naučíte se cvičit ásany v sekvencích a v celcích tak, abyste mohli dosáhnout svého cíle. Najít novou cestu. Objevit sebe sama, objevit své možnosti a mít dobrou kondici.


To je má nová knížka Powerjóga – nová cesta
www.jogamarket.cz

Objednat předplatné