BLESKOVĚ
Power jóga 03. 06. 2012 PDF Tisk

Posuňte radost jógy o kousíček dále

Zajímá vás powerjóga, nebo hathajóga? Jste nadšeným klientem lekcí jógy a chcete prohloubit své znalosti a dovednosti tak, abyste mohi svou zkušenost a techniky jógy předávat i potencionálním zájemcům...
Posuňte radost jógy o kousíček dále
Zajímá vás powerjóga, nebo hathajóga? Jste nadšeným klientem lekcí jógy a chcete prohloubit své znalosti a dovednosti tak, abyste mohi svou zkušenost a techniky jógy předávat i potencionálním zájemcům o jógu? Právě pro vás jsou určeny kurzy Body Mind Spirit Academy, která nabízí 2 základní jógové vzdělávací programy se specifickými přístupy k józe. 
Instruktor powerjógy nabízí pohled na dynamické cvičení jógy (intenzivní trénink těla i mysli) a Instruktor hathajógy, který poskytuje ucelený praktický i teoretický přehled o klidném a jemném přístupu jógy zaměřeném na ásany, pránájámu, mudry, čakry, bandhy a meditaci. Oba programy jsou velice inspirativní a vhodné pro všechny, kteří hledají vhodnou cestu za zdravím, štěstím, klidem a harmonií v současném světě. Kurz je výbornou příležitostí k transformaci života, sebepoznávacím procesem, kdy dochází k objevení sebe sama a poznatků takto učiněných využívá pro inspirování ostatních lidí. 
Jedná se o kompletní trénink fyzického i mentálního charakteru, který rozvíjí v souhře sílu, ohebnost (tělo i mysl), důvěru a zdraví! V teoretických přednáškách se seznámíte se starými jógovými texty, filosofií, etikou a morálkou jógy, anatomií, fyziologií lidského těla a fyziologií z hlediska jógy. Po 15 denním tréninku, rozloženým do víkendů se stanete kvalifikovanými lektory hathajógy, nebo powerjógy. 
Naučíte se učit lidi s vlastní důvěrou v sebe sama, rozpoutat jejich zájem o zdravý životní styl skrz praktické i teoretické znalosti z klasické jógy až po dynamické pojetí cvičení. Je to příležitost prohloubit vaši jógovou praxi a dělat to, co máte rádi.
Staňte se instruktorem hathajógy, nebo powerjógy a inspirujte ze své vlastní zkušenosti lidi na cestě jógou bez omezení a předsudků. 
Body Mind Spirit Academy je akreditovaným vzdělávacím zařízením MŠMT. 
www.bmsa.cz 

Objednat předplatné