BLESKOVĚ
Pomůcky na jógu 05. 03. 2015 PDF Tisk

Jógové novinky

Krásné mály, nová kniha o józe a Indii, DVD Jógové terapie a CD Jóga nidry, nové podložky a s tím přicházející jarní vítr motivuje jógovou praxi. 

Jógové novinky

Kniha

Jóga, dýchání, meditace, aneb Ztracen a nalezen v Indii

Silný a intimní zážitek z cesty Zápaďana do indické reality vytváří hlavní linii celého příběhu Václava Krejčíka za jógou a poznáváním sebe sama. Slzy, úsměv, nadšení, panika, dobrodružství, černá magie a vysoké vrcholky Himálají vyplnily volné chvíle při jógovém tréninku. 

Úžasně barevná Indie mě přivítala s otevřenou náručí a příběhy, které jsem zažil, bych nikdy nevymyslel. Myslím si, že vyšší síla vše dobře naplánovala a já poznával a nevěřil, co bez naší komfortní zóny mé ego vymyslí a jak mi skutečnosti, které se připletly do mé indické cesty, pomohou podívat se dovnitř sebe sama bez růžových brýlí. Kromě příběhu z Indie najdete v knize i praktické návody na vytvoření 30 minutové praxe, obsáhlou sérii pránájámy, krátké sestavy jógy, jógový zdravý pohyb a také proniknutí do hinduismu, mytologie a reálný nástin vývoje jógy možná jiným způsobem, než je nám předkládáno," dodává Václav Krejčík.

 

Obsah:

Jak pracovat s dechem, pránájáma (externí série) a její rozbor, návod na sestavení pránájámy a ranní jógové praxe, základní jógové sestavy, sekvence na dobré trávení a vylučování, pro střed těla, překlad a rozbor základních manter, mudry, mytologie a hinduismus, kořeny jógy a její vývoj, praxe otáčení pozornosti dovnitř, jednoduché principy ájurvédy v běžném životě a…..40 dnů prožitků, pocitů, emocí z indického prostředí. 

 

 

 

DVD Jógová terapie + CD Jóga nidra

Power Yoga Akademie vydává dlouho očekávaný set DVD Jógová terapie a program Jóga pro zdravá záda s CD Jóga nidra. Unikátní kombinace hluboké psychické relaxace s terapeutickými jógovými postupy cílí na regeneraci zad a psychiky. Mezi psychikou a tělem je úzká vazba, a tak pokud dojde k psychickému uvolnění, i fyzické tělo ocení tuto skutečnost. Svaly se uvolní a vytvoří se prostor pro zdravou páteř a proudění energie. 

 

Pokud vás trápí přetížená záda, programy DVD Jógová terapie budou právě pro vás vhodným preventivním a regeneračním cvičením. 

 

Jógová terapie (99 minut)

Václav Krejčík

  • Představa a záměr pohybu
  • Krokodýlí cviky pro páteř
  • Kočky a opěrné body (principy vývojové kineziologie v ásanách)
  • Uvolnění páteře a dýchání
  • Pozdrav slunci se sníženým těžištěm 

 

Jóga pro zdravá záda 

Jakub Šamberger

 

CD Jóga nidra (30 minut)

  • Jóga nidra
  • Příprava na jóga nidru
  • Jak si připravit sankalpu?
  • Základní praxe jóga nidry

 

 Cena: 349,-Kč, objednávka DVD Jógová terapie zde!

 

Jógové šperky 

Džapa Mala je tradiční modlitební růženec ze 108 korálků, který se používá k odpočítávání během meditace v hinduistickém a buddhistickém náboženství. Nejčastějším materiálem pro její výrobu je santalové dřevo a nosí se tradičně omotaná okolo krku nebo zápěstí. Náramky na zápěstí, na krk s různými drahými kameny můžete nyní zakoupit v Energy Obchodě. 

Jak pracovat s malou - ZDE.

Prohlédněte si kolekci Mala.

 

Jóga Market

www.jogamarket.cz 

Objednat předplatné