BLESKOVĚ
Domov jako talíř blog 07. 08. 2020 PDF Tisk

Jaký vztah máte se svým domovem?

Napadlo vás někdy se podívat, jaký vztah máte se svým domovem? Je to skutečná láska, nebo spíš sňatek z rozumu? Myslíte, že vás váš domov miluje? Milujete ho vy? Opatrujte ho, protože tento milostný vztah je pro vás velmi důležitý.

Jaký vztah máte se svým domovem?

Jaký je ve skutečnosti váš vztah?

OTEVŘENÝ
Milujete, když je vše vidět. Ven i dovnitř. Vaše vstupní dveře jsou celoprosklené a okna jsou „nahá“. Nejsou oblečená. Nemají záclony ani závěsy. Okna vidí ven a zvenku je vidět vše u vás doma. Váš vztah s domovem nemá soukromí a vše může bez pozvání k vám na „návštěvu“. Místnost je tak plně vystavená vlivu vnějšího prostředí kolem domu a za okny. Pokud se okna dívají do zdravých zelených stromů a přírody, je to pro váš domov blahodárné. Čtyřiadvacet hodin denně k vám domů vstupuje zdravá životodárná energie bez klepání skrz okna, což je pro váš prostor velkým přínosem.

V případě, že tomu tak není a prostředí venku je rušné, neupravené, tak vše včetně negativní energie okny bez pozvání přichází k vám domů. Energie utíká ven okny a celoprosklenými dveřmi. Což má velký vliv na atmosféru v místnosti, vaše nálady či až vyčerpání.

Doporučení OlgaBu  

 • Vysaďte kolem svého domu keře a stromy, aby se okna mohla dívat do zelených listů.
 • Umístěte rozkvetlé květináče na parapety, budou jim moc slušet.
 • Oblečte okna – vhodné závěsy, popř. záclony zútulní místnosti, zejména ložnici.
 • Vstupní dveře vyměňte za celodřevěné.

NEMŮŽETE SE O SEBE OPŘÍT
Máte krásný domov, ale nemůžete se o něj opřít, protože za vaším domem proudí rušná ulice/dálnice nebo je tam velká vodní plocha. Domov je pak oslabený partner a chybí mu síla a moc v zádech, protože se nemůže opřít o kopec, horu či les. Kvalita energie za domem je nestabilní. Chybí podpůrná, silná a neproniknutelná energie, což znamená, že váš domov nemá pevná, zdravá „záda“.

Doporučení OlgaBu

 • Najděte kreativní způsoby, jak vytvořit silnou oporu pro váš dům.
 • Instalujte např. vysoký plot, udělejte terénní úpravy pro vytvoření silné vizuální a zvukové bariéry.

BOJUJETE SPOLU
Váš vztah je boj. Nedokážete se uvolnit, jste stažení. Na váš dům směřují ostré vyčnívající rohy z nedalekých budov, střech nebo antén. Bydlíte v sousedství velmi rušné křižovatky. Sami jste si vybavili domov jen nábytkem s ostrými hranami. Když se posadíte, tak na vás agresivně míří rohy skříní nebo jiného nábytku.

Představte si, že jste neustále na bojišti a musíte být ve střehu, nedokážete se uvolnit, Jste vyčerpaní, frustrovaní a unavení. Oslabuje to vaši energii a posiluje negativní emoce. Totéž se může dít domům, bytům i jakýmkoli předmětům.

Doporučení OlgaBu 

 • Vybavte interiér kulatými tvary: např. to může být konferenční stolek, koberec, dekorace. Čím více kulatých tvarů v prostoru bude, tím se i vy budete cítit uvolněněji.
 • Na zahradu umístěte zahradní koule ze skla se zrcadlovým povrchem nebo jiné kulaté solitéry.
 • Vysaďte rychlerostoucí zeleň, která zakryje budovy, jejichž ostré hrany, na váš domov míří.

JE TO LÁSKA!
Váš domov vás miluje a vy jeho. Oba jste zdraví. Když jste s ním, cítíte se odpočatě a příjemně. Vy věnujete pozornost jemu a on vás nabíjí energií. Podporujete se navzájem. Je skvělým partnerem nejenom na přespání v noci. 

Doporučení OlgaBu

 • Pokračujte v příjemném spolužití a ať vám to dlouho vydrží.
 • Přeji vám krásný šťastný dlouholetý vztah a ať jste stále zamilovaní a rádi se k sobě vracíte.
 • A nezapomeňte, aby byl váš domov zdravým a silným místem, tak prvním a nejdůležitějším krokem je chránit své já a svoji imunitu emoční a fyzickou.
 • Ať je vám a vašemu domovu dobře na těle i duši.  
 • A nezapomeňte, aby byl váš domov zdravým a silným místem, tak prvním a nejdůležitějším krokem je chránit své já a svoji imunitu emoční a fyzickou. Ať je vám a vašemu domovu dobře na těle i duši.  

Olga

Objednat předplatné