BLESKOVĚ
Spolupracujeme 22. 12. 2021 PDF Tisk

Darujte jógu – jógové dárky na poslední chvíli

Za pár dní tu máme Vánoce. Zbývá nám doladit poslední detaily, nakoupit a zabalit… dárky. Sháníte je na poslední chvíli? Obáváte se, že zásilky nedorazí včas? Máme pro vás několik tipů, jak můžete elegantně darovat to „nejlepší“ – totiž jógu. Z pohodlí domova. Hned teď.

Darujte jógu – jógové dárky na poslední chvíli

Proč je jóga nejlepším dárkem právě tyto Vánoce? O tom si můžete přečíst ve stejnojmenném článku. Namísto dárků, které vyberete narychlo jen proto, aby nějaké byly, můžete zkusit obdarovat vaše blízké takovými „dárky“, které budete mít k dispozici takřka ihned a které mají spojitost právě s jógou.

Předplatné časopisu JÓGA DNES
Pro všechny, kteří rádi nejen praktikují, ale také ji vnímají jako součást života a hledají inspiraci. Tento dvouměsíčník vychází pravidelně už 10 let. Přispívá do něj široké spektrum autorů, kteří mají bohaté zkušenosti. Dočtete se v něm nejen o józe, ale také o relaxačních, tantře, zdraví, péči o tělo a ducha a dalších. V každém čísle naleznete několik jógových sestav doplněných barevnými fotografiemi, zdravé recepty, horoskop a další témata, včetně rozhovorů se známými osobnostmi. Spolu s předplatným automaticky získáte 10% slevu na nákup na www.yogamarket.cz a také přístup do Jóga Virtual – online jógové TV, kde naleznete mnoho jógových sekvencí vedených zkušenými lektory.

Dárkový voucher do Yogamarket
Víte o někom, kdo má rád jógu, ale zkrátka se nedokážete rozhodnout jen pro jeden dárek, který by člověka potěšil? Nadělte dárkový voucher do Yogamarket. V portfoliu tohoto e-shopu naleznete veškeré jógové vybavení – podložky na jógu, prodyšné oblečení, bloky, bolstery a další pomůcky pro jógovou praxi, tibetské mísy, éterické oleje a vonné tyčinky, difuzéry, přírodní kosmetiku, potravinové doplňky a čaje, nebo třeba inspirativní knihy a relaxační CD. Stačí si jen vybrat.

Předplatné časopisu JÓGA DNES Speciál
Pro kuchařky a kuchaře, kteří se nebojí experimentovat a záleží jim na surovinách použitých při přípravě pokrmů. Darujte JÓGA DNES Speciál – pod jeho taktovkou připravíte nejedno originální jídlo. Na obsah bedlivě dohlíží šéfredaktorka Michaela Bebová – odbornice na výživu a doktorka biochemie. U receptů naleznete takové náležitosti jako dobu přípravy, postup, seznam ingrediencí a piktogramy, které značí, zda je jídlo třeba bezlepkové nebo veganské. Speciály vycházejí sezónně – 3krát ročně. Obohatí vaši domácí kuchařku a vnesou svěží vítr do kuchyně. V JÓGA DNES Speciálech můžete tradičně najít i přílohy – třeba o relaxaci, kreativitě či elementech.

Dárkový LOLË vouchery
Darujte poukaz, který potěší především ženy. Lolë kousky přímo lichotí ženským křivkám a jsou vzájemně skvěle kombinovatelné. Jsou pro všechny, kdo mají rádi sportovní eleganci a kvalitní materiály. V sortimentu LOLË store naleznete oblečení pro trénink i volný čas, populární jsou zejména zimní bundy – pro své originální střihy a pohodlnost. Že zůstanete tuhle zimu s Lolë v teple je prověřeno kanadskou zimou – značka totiž byla založena v Montrealu. Hodnotu dárkového voucheru si samozřejmě můžete vybrat z několika nabízených variant.

Jóga Virtual
Jóga kdykoliv a kdekoliv – to je jógová online TV Jóga Virtual. Předem natočená jógová videa jsou k dispozici kdykoliv, tudíž cvičícího nelimitují časem. Najdete zde bezmála 500 jógových videí různých stylů, délek a v podání širokého spektra lektorů. Dynamická videa jógy, zaměření na posílení středu těla, ale i jemné naladění v klidných stylech, meditace a pránájáma. Krátká videa i videa celých lekcí, techniky cvičení pozic, pránámjámické techniky, tipy pro domácí jógovou praxi a další. Stačí si jen vybrat ten správný tarif.

Přejeme vám pohodové vánoční svátky!

Objednat předplatné