BLESKOVĚ
Power jóga 02. 04. 2013 PDF Tisk

Cvičte, dýchejte a opakujte!

8.4. vychází nové DVD v Edici JÓGA DNES Powerjóga SLOW FLOW. Bez dechu není života a powerjóga představuje život v klidu, pohodě a síle. Je to živý proces a zábava, v nichž se kloubí protažení se sílo...
Cvičte, dýchejte a opakujte!

8.4. vychází nové DVD v Edici JÓGA DNES Powerjóga SLOW FLOW. Bez dechu není života a powerjóga představuje život v klidu, pohodě a síle. Je to živý proces a zábava, v nichž se kloubí protažení se sílou. Vytváří se rovnováha fungování organismu, zlepšuje se psychický stav a v mysli se postupně rozjasňuje. Jako by vycházelo vnitřní slunce, které rozproudí a dodá sílu jít každým dnem dopředu – jako mírumilovný bojovník. Pravidelným cvičením powerjógy se postupně otesává a zjemňuje tvrdý kámen v nás.  Stáváme se uvolněnějšími, vyrovnanějšími a současně silnějšími! Pokud se dýchání a cvičení pravidelně opakuje, začnou se dít v životě zázraky!  Život a zdraví nám nejsou lhostejné. Tělo nám bylo dáno jako dar, a proto je důležité se o něj starat.
Na novém DVD Powerjóga SLOW FLOW budu rád vaším průvodcem na této cestě!

Celkový čas: 105 minut Autor: Václav Krejčík   Cvičí: Václav Krejčík, Jakub Šamberger, Katka Bílková   Obsah: 1. uvolněné a silné tělo 2. sekvence tančícího bojovníka 3. vinyasa sekvence 4. vnitřní síla 5. otevření kyčlí a bystrost orla 6. probuzení středu těla a holubí král 7. relaxace  8. stoj na hlavě (technika) 9. balance na rukách (technika) 10. dech udždžají (technika)
www.jogamarket.cz

Objednat předplatné