BLESKOVĚ
Domov jako talíř blog 13. 09. 2019 PDF Tisk

Co o vás prozradí vaše zrcadlo?

Co je za zrcadlem nebo uvnitř něj, to nikdo neví. Většinou se jedná o naše myšlenky, které vytvářejí představu nějaké brány nebo jiného světa. Je to iluze, přání nebo obava z neznáma. Jako let do vesmíru, bez šance na návrat.

Co o vás prozradí vaše zrcadlo?

Zrcadlo se vyskytovalo v mnoha dobách, píše se o něm v pohádkách, mluví v pověrách a bájích. Bylo spojené s pohledem do nitra a budoucnosti a využívalo se při magii. Podle různých pranostik má zrcadlo v našich životech velkou moc a není radno si s ním zahrávat.

Může se roztříštit na milióny malých kousků, které přinášejí sedm let neštěstí. Nebo zachytává duše zemřelých, které pak bloudí a nemají klid. Také se říká, že když spadne zrcadlo na zem a nerozbije se, někdo onemocní. Když se rozbije, přináší smrt do domu. Ale nebojte se, když se dodrží pár pravidel, nemusíte z něj mít obavy. V některých dobách si lidé dávali na zrcadlo pytlík s penězi pro násobení bohatství. Jinde se věšelo zrcadlo nad dveře u vstupu jako pohlcovač negací. Já doporučuji zrcadlo k jídelnímu koutu, kde násobí hojnost a blahobyt na stole. A také do malých chodeb, kde prostor dokáže nazvětšovat.

V dnešní době je zrcadlo spíše bráno jako dekorace do bytu, jako něco, co vám ukáže, jak vypadáte. Mnoho terapeutů doporučuje používat zrcadlo pro cvičení svého sebevědomí a sebelásky.

Zrcadla mohou být kdekoli: na chodbě, v pokojích, ve skříních, v koupelně, nosíme je v kabelkách, máme je na toaletním stolku. Jsou všude. Když se nad tím zamyslíme, zrcadlem jsou i lidi kolem, ukazují nám vzorce našeho chování.

Jaké má zrcadlo být, ať nebrání správnému toku energie?

  •    Čisté, bez špíny, celé, bez prasklin, škrábanců a vad.
  •    Tak velké, aby se v něm člověk viděl celý.
  •    Pozor na stará zrcadla a ostré hrany, mohou v sobě nést špatnou energii.
  •    Zrcadla naproti sobě nepůsobí nejlépe na psychiku, vyvolávají zlé myšlenky, negativitu, roztržitost, strach a pocit nejistoty.
  •    Zrcadlo by nemělo být nastaveno na tmavé kouty, špinavý záchod a nepořádek. Vše neuklizené se pak násobí.
  •    Zrcadla ze špatných období vyměňte za nová, nebudou vám připomínat dny, kdy jste se viděli uplakaní a ve stresu.

Zrcadla dokážou zvětšit prostor a rozdělit energii nebo udržet její správný tok. Naproti vchodových dveří je nikdy nedávejte. Proč? Veškerou pozitivní energii a štěstí, které do domu přicházejí, odrazí a pošlou pryč (ven, zpět).

V ložnici by neměl být vidět v zrcadle odraz postele a spících lidí. Dle pověstí to přináší nevěru a starosti. Také nejsou vhodná zrcadla nad postelí. Spánek je pak neklidný a člověk se budí ráno vyčerpaný. Zrcadlo v noci může působit jako energetický upír.

Zrcadlo do sebe dokáže pohlcovat energii domu. Jaká energie do něj vejde, takovou vyšle ze sebe ven. Proto je dobré: čistit zrcadlo pravidelně, hlídat jeho nenarušenost a sledovat, co odráží. Také je důležité vnímat své pocity. Spojte svoje zrcadlo se slovy štěstí, hojnost, radost, blahobyt, láska. A pokud zjistíte, že s ním není něco v pořádku, vyměňte jej za nové.

Hledáte člověka, který vám změní život? Najdete ho v zrcadle.

 

Objednat předplatné