Archív textů JD vydání 01. 07. 2022 PDF Tisk

Ať je vaše léto spokojené!

Dovolme si spokojenost – téma našeho prázdninového vydáníse v začínajícím létě přímo nabízí… Je to čas, který bychom měli maximálně využít k dobití energie pro nadcházející podzim, a k tomu jsou spokojené flow vibrace přímo zásadní ingrediencí.

Ať je vaše léto spokojené!

Všichni asi víme, jak vypadá spokojené miminko, a pokud jsme to náhodou zapomněli, můžeme si to na následujících stránkách připomenout. Maminky budoucí, i ty sdětmi nedávno narozenými, pozor – po delším čase jsme se vrátili ke gravid józe, navíc jsme připravili i ochutnávku pozic, které si můžete zacvičit s miminkem v šátku.

A protože k létu patří volnost i lehkost bytí, a to především venku, můžete si inspirovat řadou jógových sestav, z nichž většinu jsme pro vás nafotili na netradičních místechZuzka Klingrová jógovala v lomu, Irma Březina dokonce v New Yorku, Veronika Carmanová v rozkvetlém parku a Vašek Krejčík v Alpách... Snad vám tyto sestavy budou inspiracív době prázdnin a dovolených, kdy se třeba ocitnete daleko od svého oblíbeného studia a zatoužíte si zacvičit sami. Józe venku jsme tentokrát věnovali i rubriku Plán JD, snad následující stránky podpoří a vylepší vaši letní jógovou praxi.

Rozhovor nám tentokrát poskytla violoncellistka Terezie Kovalová, která je přitažlivá nejen svým vzhledem, ale i neotřelým viděním světa. Další neméně atraktivní žena nejen pro jógový svět byla Indra Déví, filmová hvězda, manželka diplomata a také popularizátorka jógy napříč zeměkoulí, o jejímž téměř románovém životě můžete na dalších stránkách zjistit více.

Ať je vaše léto spokojené!

Kateřina Ondroušková

šéfredaktorka JÓGA DNES

  • foto: Shutterstock.com
  • vše o aktuálním vydání Jóga Dnes červenec/ srpen 2022 ZDE

Objednat předplatné