Archív textů JD vydání 17. 07. 2022 PDF Tisk

Jóga Dnes červenec/ srpen 2022 vychází 28.6.2022

Letní vydání JÓGA DNES je tady. Jógové cvičení pro začátečníky, posun jógové praxe pro již praktikující, jógová inspirace, dušební zdraví, tipy pro život s jógou, posutpy pro uvolnění těla i hlavy, postupy krok za krokem pro domácí cvičení (i bez lektora jógy), zdravé vaření, cestování, zábava a mnohem více v novém vydání Jóga Dnes. 

Jóga Dnes červenec/ srpen 2022 vychází 28.6.2022

Již 28. 6. vychází červencová JÓGA DNES, aby se stala letní průvodkyní vaší jógové praxe a cesty ke spokojenosti. Dovolme si spokojenost – ústřední téma prázdninového vydání našeho magazínu vás nasměruje k místům, kde můžete hledat spokojenost, dozvíte se, jak ji pěstovat a proč se jí neobávat. 

Velice jemný, intimní a příjemný rozhovor nám poskytla známá vilioncellistka Terezie Kovalová, se kterou se dozvíte, co pro ni znamená "Někdy na sílu, jindy za vílu".

Ukážeme vám i důvody, proč není špatné občas vystoupit z komfortní zóny, opět se znovu poskládat a… provětrat své tělo i mysl. Léto je k tomu jako předurčené. Jógové sestavy jsme pro vás fotili v Peru, New Yorku, Krkonoších a také v Martinickém paláci ve staré Praze, kde bude probíhat 22. 10. 2022 Jóga Dnes konference. 

K létu patří cestování a dovolené. Můžete se s námi vydat za krásou vůní v jógové sestavě s Veronikou Carmanovou, poznat Berlín a strávit čas s přáteli a rodinou v Burgenlandu. Detailně vám představíme dvě pozice, upozorníme na důležitost správné práce dolních končetin v józe v rámci fyziojógy. Budoucí maminky jistě ocení sestavu pro těhotné a čerstvé maminky zase jednoduché ásany s miminkem v šátku.

Plán JD vám poradí, jak na jógovou praxi, když jste daleko od svého oblíbeného lektora nebo jógového studia. To vám také nabízí i jógová televize JÓGA VIRTUAL, kde najdete více, jak 500 jógových, dechových i meditačních videí. Pro předplatitele Jóga Dnes je přístup k základnímu tarifu Jóga Virtual - 3 videa měsíčně, celý archiv a 2 online kurzy - zdarma - v rámci předplatného. 

Jako vždy si můžete také přečíst, co předpovídají hvězdy, uvařit si podle našich zdravých receptů letní pochoutky a prostudovat si nabídku akcí a jógových zájezdů, kde můžete strávit čas s jógou. 

Na titulce se objevuje známá česká lektorka jógy Zuzana Klingrová, kterou pro Jóga Dnes fotila Dara Rakovčík - @fotomjogu.cz. V časopisu naleznete i speciální letní sestavu se Zuzkou. 

Celý tým JÓGA DNES vám přejem krásné léto.

A když budete mít chuť, od 2.7. jsme pro vás připravili na Instagramu @jogadnes - letní emoji jógovu výzvu. Tak nás sledujte a pro 5 dnů se s námi zúčastněte výzvy a podpořte jógovou energii léta. 

DÁREK K PŘEDPLATNÉMU: v rámci objednávky nového předplatného i prodlužujícího získáváte knihu Indická ulice od Václava Krejčíka. Akce je určenáý pro prvních 150 objednávek a tak ...objednete zde a získejte knihu plnou zážitku z Indiie a cest po ní. 

Objednat předplatné