Domov jako talíř blog 17. 01. 2020 PDF Tisk

10 důvodů, proč se těšit na rok 2020

Otevřete svoji spíž nápadů, které budete realizovat. Zabydlet ve svém životě řád a systém bude možná velkou výzvou, ale tento rok to žádá...To a další tipy od Olgy Buškové!

10 důvodů, proč se těšit na rok 2020
  1. Lednové dny šeptají do ucha: „Otevři nám. Jen dva prstíky tam strčíme, hned zase půjdeme.“ Jenže já vím, že kecají. Začal rok 2020 a otevírá se i nové dvanáctiletí. Těšte se, protože co tento rok zasadíte do svého života, tomu porostou kořeny po další roky.
  2. Od 25. ledna 2020 podle čínského kalendáře za námi navíc přiběhne kovová Krysa, která je patronem letošního roku a zůstane jím do 11. února 2021. Přeji si už teď, aby tento rok pro nás především nebyl krysím závodem, protože Krysa je rychlá, inteligentní, šmejdivá, občas trochu hrabivá a sem tam i značně agresivní. Je ale také velmi chytrým a okouzlujícím tvorem, který symbolizuje štěstí v čase. Možná se s tou „myškou“ do sebe během roku zamilujete, protože Krysa bývá také mimořádně vtipná, často ironická a zábavná. A humor je jednoznačně klíčem, který otevírá někdy i zavřené dveře.
  3. Důležité je neproklínat dveře, které jsou zavřené, ale více se dívat, kde všude je pro vás otevřeno. Přichází rok, který přeje novým projektům a výzvám, jen v nich člověk musí být aktivní. Nic nespadne do klína samo.
  4. Také jste měli v dětství kovovou krysu jako hračku na klíček? Jezdila, jen pokud jste ji natáhli vy. Tak na to zapomeňte. Kovová Krysa se od 25. ledna rozjede sama. Sledujte, jak a v jakých oblastech jste sami na sebe rychlí, vaše dny mohou pak projíždět jako ferrari. Důležité je umět šlápnout na brzdu, zpomalit a zastavit se. Vždyť každá dálnice má odpočívadla a myší díra má několik cest, jak se z ní dostat ven.
  5. Krysa umí velmi dobře manipulovat. Zaměřte se na to, v čem sami sebe manipulujete a proč.
  6. Ve vztazích zkuste více otevírat problémy a dělat činnosti ne jako JÁ, ale více jako MY. Napojte se na dvojky, párovost letošního roku. Hovořte spolu více slovy, než kolik používáte v SMS, a častěji si hleďte do očí.
  7. Krysa je komunikačně velmi zdatná a miluje setkávání. Tento rok bude vhodný čas na to více mluvit a psát. Deník. Články. Rozhovory. Používejte méně jednoslovných odpovědí a více dlouhých vět. Tahle „myš“ má ostrý jazyk a umí výborně komunikovat. Je tvrdohlavá a má velkou fantazii. Miluje smyslové požitky a ráda se dívá zvenčí dovnitř. Krysy zajímá umění a aktivní spokojený život.
  8. Rok 2020 je rokem KOVU. Letos bude důležité nebojovat, ale rozzářit ve svém životě jeho krásu. Nemířit ostrými slovy a činy, ale naopak užívat si kovových konviček, zlatých šperků a kovových doplňků v interiéru. Také doporučuji omezit „serepetičky“ a více se zaměřit na jednoduchost, čistotu a řád.
  9. Otevřete svoji spíž nápadů, které budete realizovat. Zabydlet ve svém životě řád a systém bude možná velkou výzvou, ale tento rok to žádá.
  10. Riskovat ano, ale hazardovat ne. Pozor na vystrašenou myší energii ve financích, ale i v nových projektech. Pasivita rozhodně nebude v roce 2020 v kurzu. Krysu motivuje majetek a peníze. Tento rok bude dobré pozorovat svoje rozhodnutí, protože Krysa miluje hrabat, střádat, ale nebaví ji mít, vlastnit, starat se o něco. Dávejte si pozor na to, že úspěchy, kterých dosáhnete, můžete i rychle zahazovat a znehodnocovat.

 

Všem našim Krysám přeji, aby měly teplý kožíšek, co je bude hřát, a nebyla jim zima v doupěti. Drápky, aby neškrábaly a neubližovaly, ale naopak aby zanechávaly za sebou jemnou stopu nejméně po dobu dvanácti let.

Těším se na všechny myši, potkany a krysy, co v roce 2020 potkám.

Olga

www.olgabu.cz

foto: archiv autorky

Objednat předplatné