BLESKOVĚ

Lunární jóga - podzimní cviky

20. 09. 2019  17:00 - 21. 09. 2019  17:00
LeVITAs, Minoritská 10, Brno


Pořádá: https://martinamangova.cz
Kontaktní osoba: PaedDr. Martina Mangová
Telefon: 602 526 957
E-mail: luna-yoga@email.cz
Místo konání: LeVITAs, Minoritská 10, Brno

Další informace: https://martinamangova.cz/seminare/

Cviky Lunární jógy jsou snadné a zároveň velmi účinné. Působí velmi hojivě v oblasti břicha a pánve. LJ vychází z klasické jógy, je ale obohacena o poznatky moderních tělesných terapií a znalostí přírodních národů.

Díky LJ jsme psychicky stabilnější, lépe zvládáme stres a životní výzvy.

Ženám pomáhá dát do pohody svůj cyklus, mohou jej vědomě ovlivnit – naučí se postup, jak vyvolat ovulaci nebo menstruaci. Může pomoci u PCO, PMS, neplodnosti, cyst, myomů, bolestivé menstruace, předčasného přechodu apod.

Muži se celkově cítí lépe. LJ je vhodným doplněním sportovního tréningu. Cílenými cviky je možné zlepšit kvalitu spermií

Podzimní cviky nám pomáhají cítit se skvěle v tomto ročním období – očišťujízahřívají
a povzbuzují, zlepšují pružnost a vytrvalost. Podporují jakékoli přechody, změny a zvraty,ukazují, kde se v tomto věku či této roční době soustřeďuje síla. Zároveň mohou pomocirůzných přechodných obdobích – ať už při přechodu z tepla do zimy (nebo naopak),při přechodu z jednoho zaměstnání do druhého, z jednoho vztahu do druhého,
a také při přechodu v životě ženy. Zadíme i cviky na přání.


Lunární jóga je vhodná pro ženy i muže každého věku, ve všech životních fázích a cyklech, podněcuje sebeléčivé síly, upravuje hormonální systém, zvyšuje plodnost a kreativitu, a hodí se ke každodennímu obnovování životní radosti. Cviky LJ jemně odstraní bloky na páteři a bolesti zad, tím zlepší nervové zásobení orgánů v těle a jejich fungování. Zároveň zklidnípsychiku, lépe zvládáme stres.