BLESKOVĚ

Jóga na mystickém ostrově Lanzarote 2019

15. 10. 2019 - 22. 10. 2019
KANÁRSKÉ OSTROVY, LANZAROTE


Pořádá: SPIRITCENTRUM A CK CAPRO
Kontaktní osoba: Alena Vejříková
Telefon: 773600959
E-mail: alena.vejrikova@gmail.com
Místo konání: KANÁRSKÉ OSTROVY, LANZAROTE

Další informace: http://www.spirityoga.cz/index.php/seminare/1531-joga-na-mystickem-ostrove-lanzarote-pobyt-u-atlantiku

Vydejte se společně s Alenou VEJŔÍKOVOU a CK Capro za jógou na jeden z nej podivuhodnějších ostrovů Kanárského souostroví uprostřed Atlantského oceánu, ostrov LANZAROTE, který je UNESCO vyhlášen přírodní rezervací. 

Jedno z míst, kde se zřejmě nacházela bájná a ztracená Atlantida, kde vulkanická činnost vytvořila překrásné přírodní scenérie, kde původní obyvatelé žijí prostým tradičním způsobem života, kde turistický ruch má minimální dopad na ráz krajiny. Objevíte jak čilý život v přímořských tavernách či restauracích rodinného typu, obchůdcích všeho druhu, tak klidné malebné pláže či poklidný život vesniček uprostřed vnitrození. 

Denně 2 lekce jógy (Hathajóga, Relax jóga, Dynamic jóga, Čakra jóga, a další) , ráno a večer. Praktikovat budeme podle potřeby přímo v komplexu, a zejména u moře. Tento základ programu (celkově 12 lekcí za týden pobytu) bude doplněn dále pro zájemce ranní pránájámou, Súrja Namaskár při východu Slunce, či povídáním o vybraných tématech z jógové cesty. Plánován je fakultativní výlet na překrásnou pláž FAMARU, kterou již znáte z mého webu, popř. na další místa na trase. Pokud budete mít zájem více poznat ostrov, lze na místě zakoupit různé fakultativní výlety či si zapůjčit auto a společně dohodnout nějakou výpravu. 

Bližší informace na zde.