Archív textů JD vydání 04. 08. 2019 PDF Tisk

Zářijové vydání JÓGA DNES vás zastihne již v létě!

Podzimní vydání Jóga Dnes září/říjen vychází již 12. 8. !

Zářijové vydání JÓGA DNES vás zastihne již v létě!

12. 8. vychází podzimní číslo lifestylového časopisu Jóga Dnes s tématem: Odložme vše nepotřebné. Nabídneme vám rozhovor s oblíbeným hercem Zdeňkem Piškulou, cvičební sestavy pro dobrý spánek a pro zlepšení kondice. Poradíme vám, jak cvičit s hypermobilitou, jak otevřít a uvolnit kyčle, jak trénovat náročnou pozici vážky, nebo se můžete inspirovat sestavou pro surfaře. Čtete-li rádi články s tématy filosofickými a historickými, přinášíme čtení o Islámu, postmoderní józe a opět rozebereme jednu z Jógasúter.

S podzimem postupně začínají ubývat sluneční paprsky, dny se zkracují a tak jsme připravili pro všechny, kteří pociťují s tímto obdobím smutek speciální JD PLÁN – Jógou proti smutku. Navíc můžete vykročit k tajemství meditace, která vás zavede do nitra, pročistíte si svůj jídelníček, podpoříte zažívání a přineseme vám recepty pro imunitu. Rozebereme ájurvédský element vzduchu – váju a kuchyni podpoříme bylinkami. Léto bylo plné cest a tak vás budeme inspirovat reportážemi z Malty a havajského ostrova Kauai. Chybět nebude příběh putování Dany Mackové z „Pacific Crest Trailu“.  

Podzimní vydání Jóga Dnes září/říjen vychází již 12. 8. Nezapomeňte si ho objednat včas jako předplatné a již o týden dříve před oficiálním vydáním můžete číst a být inspirováni. 

 

Objednávka předplatného na 1 nebo 2 roky

 

 

-jd-

 

Objednat předplatné