Pozvánka na cvičení 28. 11. 2016 PDF Tisk

Yogive 2 už má program, rezervujte si lekce!

Pojďte už podruhé prožít společný čas plný jógy, dobrého jídla, radosti a skvělého pocitu z dobrého skutku. Druhý díl jógového charitativního setkání Yogive tentokrát proběhne 17. 12. v krásném novém prostoru Jógovny (Jidřišská 5, Praha 1 - vchod ze dvora). 
Yogive 2 už má program, rezervujte si lekce!
Opět budou součástí Yogive také Kuchařky bez domova z organizace Jako doma. Tato nezisková organizace se věnuje ženskému bezdomovectví, jejím cílem je společnost, kde každý má možnost důstojně bydlet a kde nejsou sociální a genderové nerovnosti. Kuchařky připraví občerstvení, které budou podávat mezi dopoledními i odpoledními lekcemi a celý výtěžek z Yogive pak poputuje právě na podporu této organizace.   
 
Tentokrát vás na Yogive čeká ještě více lekcí, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější čas, styl nebo lektora právě pro vás. Snadno si vyberete v online rezervačním systému Jógovny na tomto odkazu: https://jogovna.isportsystem.cz/  
Jednoduše se prokliknete na datum sobota 17. 12. a vyberete lekce, které si přejete prožít. Nezapomeňte ale provést kompletní rezervaci, protože počet míst na každou lekci je omezený a podle počtu rezervací budou kuchařky také připravovat občerstvení.
 
Z jakých lekcí s dobrotami můžete vybírat? 
 
10:00 - 11:00 Vánoční příběh vinjása jógy s Šárkou Konečnou 
Lekce poplyne ve vlídném tempu s vnitřním zažehnutím rotujícím kolem vnitřní sankalpy, vnitřního záměru, vnitřního přání. Komu? Sobě samému či bližnému svému. Přijďte s oním přáním a věnujte jej potřebným a nechte v sobě rozeznít jako vánoční zvonkohru mantru Lokah Samastah Sukhino Bhavantu - Kéž jsou všechny bytosti šťasné a volné. 
Cena lekce 350 Kč 
Včetně kávy/čaje a veganského moučníku od kuchařek bez domova
 
12:00 - 13:00 Vědomě s dechem, plynule s tělem s Evou Vrbovou
Vědomě, lehce, s pokorou, s respektem a hlavně s láskou ke svému tělu se necháme unášet na vlně svého dechu. Začneme vědomě s dechem, kdy po chvilce přizveme k tanci i tělo. Jak? Vědomě a s pozorností, kdy budeme pozorovat propojení dechu i těla v rytmu lehce dynamičtější jógy na posílení a protažení celého těla. Budeme teď a budeme tady. Stejně tak i o Vánocích....
Cena lekce 350 Kč 
Včetně kávy/čaje a veganského moučníku od Kuchařek bez domova
 
14:00 - 15:00 Jóga s radostí s Magdou Nguyenovou
Lekce nesoucí se na vlnách vinyasy propojující přirozené napojení, plynutí dechu a pohybu zaměřená na radost. Radost z nádechu a výdechu, radost z pohybu, radost z bytí, radost z tady a teď.
Cena lekce 350 Kč 
Včetně veganského slaného snacku od Kuchařek bez domova
 
16:00 - 17:00 Energie líné vinyasy s Michalem Večeřou
Vinyasa nemusí znamenat jen rychlé sekvence, spoustu chatturang a silových pozic. Protože je pro mne vinyasa především o napojení pohybu na dech, a ten je v zimě často líný, stejně jako celé tělo, půjdeme na to zvolna. Ukážeme si, že rozpohybovat tělo a zažehnout vnitřní oheň agni nemusí být nutně o nekonečných pozdravech slunci a potu stékajícím z tváře. Postupně, i když dynamicky a s něžnou sílou, probereme svoji mysl a rovnováhu, namasírujeme bránici smíchem a navážeme kamarádství s osazenstvem okolních jógamatek.
Cena lekce 350 Kč 
Včetně veganského slaného snacku od Kuchařek bez domova
 
18:00 - 19:00 Acroyoga s Glynnis
Acroyoga s Glynnis je pro všechny. V zábavné a dynamické lekci si ukážeme základy pro funkci báze, letce i spottera. Najdeme společně spojitost mezi moudrostí jógového dechu i pozornosti a akrobatickou technikou, abychom vytvořili kreativní tvary našich těl. Glynnis Hull-Rochelle je certifikovaná Acroyoga Montreal lektorka a mluvý plynule česky a anglicky. 
Cena lekce 350 Kč 
Včetně veganského slaného snacku od Kuchařek bez domova.
 

Objednat předplatné