BLESKOVĚ
Spolupracujeme 12. 05. 2016 PDF Tisk

Co je to WONDERPARK v Lužánkách?

WONDERPARK je místem pro oslavu života, místem pro sdílení radosti, inspiraci, podporu, místo pro učení a praxi, pro poslech a odpočinek. První ročník Wonderpark festivalu proběhne v krásném prostředí Lužáneckého parku ve dnech: 11.-12.6.2016!

Co je to WONDERPARK v Lužánkách?

Tento projekt vychází z touhy být si blíž a sdílet svůj svět. Realizují jej dva sourozenci, Oldřich a Naděžda Brzobohatí, jejichž cesty se v mládí rozdělily, aby se mohli opět setkat po několika letech, každý se svoji vlastní zkušeností a láskou k tomu, co dělá. Přátelství, které je vždy spojovalo zůstalo silné a možnost propojit nejenom své profesní světy se odráží v akci WONDERPARK Festival.

WONDERPARK je místem pro oslavu života, místem pro sdílení radosti, inspiraci, podporu, místo pro učení a praxi, pro poslech a odpočinek. Propojujeme aktuální hudební kapely, skvělé lektory jógy a instruktory meditace, speakery, místní umělce a milovníky chutného jídla. Během dvou dní zazní 10 koncertů, proběhne více jak 16 lekcí jógy a přednášek, program dále doplní početné workshopy a bohatý jarmark.

Co na WONDERPARKU zažiješ?

KONCERTY

Milujeme hudbu a hudba je živelnou energií Wonderparku. Objev novou skupinu či potkej umělce, které znáš a máš rád/a. Koncerty budou probíhat na venkovním podium. K dnešnímu dni s velikou radostí oznamujeme první potvrzené kapely, další budou brzy následovat.

 • Kamp! (Polsko) -  “Kolik potřebujete Poláků pro rozhýbání vašeho pozadí? Evidentně tři.” - Filter Magazine.
 • DVA - nejvíce koncertující česká kapela v zahraničí, která se svým “folklorem neexistujících národů” objela USA, Japonsko i Nový Zéland.
 • Monikino Kino - další velmi povedený hudební projekt Petra Marka (Midi Lidi), ve kterém se spojil s Monikou Midriakovou.
 • Kieslowski - urban folk, v intimním podání zpěvačky Marie Kieslowski a kytaristy Davida Pomahače.
 • J (Jéčko) - talentovaný mladý písničkář.
 • Ghost Of You - psychedlic pop, talentovaní mladíci, kteří si zahráli například na Sziget festivalu v Maďarsku.
 • Himalayan Dalai Lama - mladá brněnská kapela, která po letošním vydáním svého alba Lama, sklízí obdiv i uznání u kritiky i posluchačů.
 • Tom Holic live - housový projekt, okořeněný trubkou a doprovázený na bicí.

JÓGOVÁ PRAXE

Pro každého bude na festivalu z čeho vybírat. Od začátečníků po pravidelné praktikanty. Od těch, kteří si jen tak někdy zacvičí až k těm, kteří se našli a dali se na cestu jógy. Několik stylů jógy, vlídnější tempo až po svižné vinyasy, meditace a relaxace. Pro praktikování je vyhrazené celé Centrum Volného času Lužánky se všemi sály. Pozor, kapacita jogových vstupenek je omezená.

Přinášíme nejenom tyto lektory:

 • Ladislav Pokorný - Ashtanga Jóga - Praha
 • Lucie Formanová - Vinyasa Jóga - Ostrava
 • Petra Šlechtická - Restorativní Jóga - Praha
 • Zuzka Viznarová - Vinyasa Jóga - Přerov
 • Michal Rauer - Hatha Jóga - Pardubice
 • Monika Winklerová - Jin Jóga - Ostrava


NAUČ SE

Součástí festivalu jsou workshopy, přednášky a semináře. Každý dostane možnost seznámit se s lektory a zajímavými tématy.

OCHUTNÁVEJ

Setkej se s místními obchodníky, ochutnej, poznej a nech se inspirovat. Oslovili jsme firmy, řemeslníky i šikovné jednotlivce, o kterých si myslíme, že dělají svoji práci dobře a poctivě. Produkty budou nejen lokální, ale také přátelské k životnímu prostředí, zvířatům a Zemi.


První ročník Wonderpark festivalu proběhne v krásném prostředí Lužáneckého parku. Místo, kde si můžeš vychutnat koncerty pod širým nebem, praktikovat jógu v krásných sálech a relaxovat v nejkrásnějším brněnském parku.

Chceš jít jen na část programu festivalu? Na výběr je hodně variant vstupného, nyní za zvýhodněné ceny.
Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti smsticket.cz, nebo ve studiu Yoga Lokah, Zelný trh 11, Brno.

Aktuální informace o festivalovém dění sleduj na stránkách festivalu www.wonderpark.cz

160218_Wonderpark_FB-event-cover_10

Objednat předplatné