BLESKOVĚ
Spolupracujeme 17. 12. 2020 PDF Tisk

Výzva #klikzafairplay.cz – podpořte nás chaturangou!

Společně meditovat nemůžeme, ale na půlnoční se sejít lidé mohou. Podle toho, kdo u kormidla je, se mění i zákazy a povolenky. Je čas SE OZVAT a projevit svůj názor. Přijímáme výzvu KLIK ZA FAIR PLAY a prosíme vás, pomozte. Možnosti jsou následující.
Výzva #klikzafairplay.cz – podpořte nás chaturangou!
 Jak se můžete zapojit a podpořit iniciativu KLIK ZA FAIR PLAY?
  1. Nalogujte se na www.klikzafairplay.cz a klikněte odkaz, vyplňte formulář a odešlete. Potřebujeme nasbírat alespoň MILION kliků, aby nás politici brali vážně.
  2. Na instagramu vyhledejte účet @klikzafairplay.cz (Pozor! Je tam i jeden špatný účet bez koncovky .cz), vyfoťte fotku KLIK (chaturanga) a postujte s hastagem: #klikzafairplay.cz a #energystudioprague. Tímto bude váš "hlas" slyšet, následně realizujte bod č. 1.
  3. Přijďte nakoupit do YOGA MARKETU v Energy Studiu HEAVEN Praha 2 poslední vánoční dárky. Můžete zakoupit podložky na jógu, oblečení, knihy, kosmetiku a také vouchery do Energy Studií i Yoga Marketu. Při této příležitosti se můžete vyfotit v prostoru recepce Energy Studií, která jsou pro běžný provoz uzavřena. Yoga Market, který je součástí provozovny, může být otevřený jakožto obchodní jednotka. Bude otevřený v neděli 20. 12. 2012 od 11 do 17 hodin.
Těmito způsoby můžete podpořit situaci celého fitness sektoru, do kterého jóga patří, stát se součástí celé výzvy KLIK ZA FAIR PLAY a pomoci i nám, aby rok 2021 v nějaké nové formě proběhl.
 
To, že nic už nebude stejné, jak bylo, je jasné. Ale jsme na prahu nového věku a je mu předpovídáno, že to bude Zlatý věk naší civilizace. A tak se nebojme změn, přijměme je a užívejme si, že můžeme dýchat, i když nyní na chvíli (trochu již delší) se nemůžeme osobně setkávat při praktikování jógy. Nový rok je doba, která se dotýká nás všech. Získali jsme nové zkušenosti a stále je získáváme. Plynutím ve změnách jsme se učili tréninkem jógy a tak ověřujeme nyní, jak to umíme.
 
My v Energy Studiích i ve vzdělávací Power Yoga Akademií jsme rádi, že jsme součástí změny a že ji plně a vědomě prožíváme. S tím vším souvisí... POMOC. A tak bychom byli rádi i v příštích letech, abychom stále byli oázou inspirace, jógy a meditace a mohli vás inspirovat na cestě k osobní transformaci a prosíme vás, o KLIKUJTE!!!
.
Buďte aktivními členy výzvy KLIK ZA FAIR PLAY. Více si o ní můžete přečíst v tomto článku.
Hlásíme se k výzvě KLIK ZA FAIR PLAY. Respektujeme epidemickou situaci víc, než vládní rozhodnutí. Věříme, že svou odpovědnosti uděláme víc, než pomyslná ochrana seshora, která je plánována chaoticky a diskriminačně.
 
Pokud přijdete v neděli do YOGA MARKETU, je třeba dodržet základní hygienická opatření: mít nasazenou roušku, dodržet rozestupy 2 m a my zajistíme, že v Yoga Marketu dodržíme rozmístění dezinfekcí a zajistíme 1 zákazníka na 15 m2, tak jak nám to ukládá vládní nařízení.
 
Pomozte nám, pokud chcete, aby bylo v roce 2021 kam přijít nejenom na jógu. Děkujeme vám!
Energy Studia a Power Yoga Akademie.

Objednat předplatné