Vzdělávání 03. 08. 2017 PDF Tisk

Výživa selským rozumem

Zatímco dříve bylo informací nedostatek, nyní, v době, kdy je vše přístupné, se objevuje zmatek a informací je až příliš. Výživa je typický příklad a je to také obor, ve kterém není nic jednoznačné. Chcete umět příslušné informace kriticky vyhodnotit a srozumitelnou cestou předat dále?

Výživa selským rozumem

Pokud ano a pokud vás celková problematika výživy jako takové zajímá a chcete ji opravdu rozumět, ať už pro své osobní praktické účely nebo pro účely šíření vědomostí dále, pak je tento kurz pro vás. Naším cílem je vás vzdělávat a předat vám esenciální informace ze světa medicíny, chemie a biologie tak, aby jste je byli schopni aplikovat do praxe. Pokud nehledáte jen návod na úspěšnou živnost, ale toužíte se učit, jste na správném místě", dodává autorka programu, Michaela Bebová.

O studiu

Specializované studium výživového poradenství nabízí unikátní teoretickou základnu vědomostí z oblasti medicíny, biochemie a odborného pojetí výživy tak, abyste po absolvování celého programu problematice opravdu rozuměli. Cílem kurzu je vám poskytnout co nejpestřejší základnu znalostí a udělat z vás takové poradce, kteří si sami dokáží udělat názor na dané téma. Na základě nabitých odborných znalostí pak budete schopni racionálně radit sobě i ostatním.

Součástí celého kurzu je i praktická část, která se prolíná jak do prezenčního ta do distančního studia. Naší snahou bude vás navést ke správným a kvalitním výsledkům, jejich realizace však bude postavena na vašich dovednostech a znalostech. I chybami se člověk učí. Pokud se chcete stát opravdu kvalitními poradci, kteří si za svými znalostmi a doporučením stojí a navíc je umí podložit, jste na správném místě!

Limitovaný počet studentů na kurzu umožňuje velmi individuální přístup ke každému z nich a zaručuje velmi přátelskou atmosféru. V případě potřeby je v průběhu celého kurzu možné si domluvit individuální konzultaci a dle potřeby danou látku či úkol společně probrat. 

Prezenční část kurzu probíhá v pěti víkendech od 16.9.2017 do 10.12.2017 a je doplněna o hostování předních odborníků v oblasti výživy.

Odborný garant a hlavní lektor: RNDr. Michaela Bebová

Speciální host: MUDr. Marie Skalská

 

Přihlášky a více informací na www.poweryoga.cz 

Objednat předplatné