Spolupracujeme 12. 12. 2021 PDF Tisk

Vánoční inspirace

Jako každý rok tápete, čím obdarujete své blízké o Vánocích? Letos to budete mít jednodušší díky naší vánoční inspiraci. Připravili jsme pro vás tipy na dárky, kterými můžete darovat chvilku relaxace, klidnější spánek nebo třeba tašku se spoustou vychytávek pro usnadnění každého běžného dne. Vášnivým čtenářům pak můžete předplatit časopis Jóga Dnes nebo pod stromeček zabalit knihu o hledání harmonie. Stále tápete? Nevadí, můžete vsadit na jistotu a věnovat poukaz na nákup podle vlastního výběru.

Vánoční inspirace

Darujte chvilku relaxace
Chvilku klidu a relaxace si občas přejeme všichni. Věnujte ji svým blízkým v podobě koupelové soli, která harmonizuje tělo i ducha. To dokáží také svíčky Meadows. Jejich vůně i mihotající se plamínek dokáží vytvořit oázu pohody kdykoli a kdekoli.

Pokud vidíte, že svou chvilku klidu si váš blízký užívá nejraději četbou, předplaťte mu časopis Jóga Dnes. Až ho bude pravidelně vytahovat ze své poštovní schránky, určitě si na vás vzpomene. Skvělou volbou bude také kniha Žijte jógu 2 – hledání harmonie o práci sama se sebou za pomoci různých jógových technik, fyzických i mentálních.

Pro klidnější spánek
Víte o někom, komu by prospěl klidnější spánek? Zabalte mu pod stromeček masku na oči z hedvábí a saténu, zabraňující přístupu světla. Zároveň je napuštěna vůní levandule pro snadnější navození pocitu uvolnění. Tomu pomáhá také Aura Parfém Spánek, navracející plnohodnotný a hluboký spánek. Stačí 1 až 3 jeho střiky nad hlavu pro vytvoření voňavé mlhy a pomalu se přesouváte do říše snů.

Taška, která usnadní každý den

Multifunkční taška Lily bag potěší každou aktivní ženu, která toho pro svůj běžný den potřebuje spoustu, od notebooku až po výbavu na odpolední jógu. Má mnoho praktických kapes a dá se nosit jako kabelka nebo batoh. Její přední kapsou se dá dokonce prostrčit i podložka na jógu. Vše tak zůstává v jednom a pěkně při ruce.

Povánoční jóga na nové podložce
Každá jógující žena i muž ocení novou podložku na jógu. Zaměřte se na to, jestli by se více hodila podložka na doma a můžete tak volit i ze silnějších a těžších, jako je třeba Manduka PROlite, nebo spíše potřebuje podložku na přesuny do jógového studia a cestování. Na to je skvělá podložka Sugarmat Travel, protože je lehoučká a jde snadno sbalit do úhledného malého balíčku.

Originální bio parfémy a toaletní vody
Bio-Bachovky nejen krásně voní ve formě organického parfému a toaletní vody, ale také navrací psychickou i fyzickou pohodu. Metoda míchání těchto květových esencí pochází už z roku 1935 a je oblíbená dodnes. Vybrat můžete z vůní, které přináší smyslnost, radost, odvahu či třeba harmonii.

  • www.yogamarket.cz

Objednat předplatné