BLESKOVĚ
Pozvánka na cvičení 20. 06. 2015 PDF Tisk

V Praze se slaví 1. mezinárodní den jógy

Energie tisíce jogínů pod jednou střechou! O2 arenu znovu ovládne klidná síla a úžasná atmosféra Reebok Yoga Sensation. Už 21. června zažijete oslavu jógy s hvězdnou Tarou Stiles a dalšími skvělými lektory.

V Praze se slaví 1. mezinárodní den jógy

Když říkáme, že Reebok Yoga Sensation má neopakovatelnou atmosféru, rozhodně nepřeháníme. Účastníci krásného loňského jógového setkání už vědí, že společné cvičení pod kopulí O2 areny, spojení energie stovek lidí, kteří si všichni přišli užít intenzivní jógovou praxi a společnou meditaci, je také hlubokým emociálním prožitkem. 

Letos naše setkání s různými jógovými styly podpoří energie slunovratu. Právě 21. června, kdy se Reebok Yoga Sensation koná, totiž Slunce vstoupí do letního znamení raka, dosáhne svého vrcholu a bude mít největší moc. Čeká nás nejdelší den v roce, pojďme si ho naplno užít, posílit tělo, pročistit mysl a zapracovat na tom, abychom se stali i lepšími lidmi. Přesně to je posláním kampaně Be More Human, kterou nás Reebok inspiruje nejen k lepším výkonům, ale i k rovnováze těla, mysli a duše. 

Na hlavní stagi se budou střídat špičkoví čeští i zahraniční lektoři. Program otevře guru české power jógy Vašek Krejčík. Lekci Iyengar Yogy představí Helena Kubrychtová Bártová, odpoledne pak mimo jiné přivítáme Kristin Andersson ze Švédska, která nás provede choreografií populárního cvičení LesMills BODYBALANCE™. Vrcholem dne bude lekce Tary Stiles. Každý, kdo měl příležitost si zacvičit přímo s Tarou v jejím newyorkském studiu, mluví o úžasně příjemném a pohodovém zážitku. Strala jóga je její vlastní styl, který se zaměřuje na lehkost pohybu i v náročných pozicích. Krásnější a sympatičtější hlavní hvězdu si snad ani nejde představit. 

Celý doprovodný program bude letos opět v umělecké režii uznávaného kreativního choreografa a režiséra show světových hudebních celebrit Yemiho AD. Průvodcem na hlavní stagi bude moderátorka Emma Smetana. Živá hudba, spojená energie a emoce, které vznikají společným cvičením kolem hlavní stage jsou pro všechny ohromný zážitek. K tomu jsou navíc ve třech menších sálech připraveny další jógové lekce a workshopy, na které se můžete předem rezervovat. 

Bude to veliká oslava tradičního cvičení a filozofie v moderním kontextu, která se odehraje právě v den, který byl nově Organizací spojených národů vyhlášen Mezinárodním dnem jógy. 

Vstupenky v ceně 590 Kč jsou již v prodeji. Ke vstupence dostane každý stylovou jógamatku zdarma jako dárek.Více informací najdete na Facebooku a na webuwww.reebok.cz a www.yogasensation.cz.

 

Zdroj fotky: Tara Stiles - facebook Tara Stiles 

Objednat předplatné