BLESKOVĚ
Power jóga 22. 02. 2012 PDF Tisk

Turné I love poweryoga 2012 startuje!

I love poweryoga 2012 startuje!  Václav Krejčík Od března 2012 a v průběhu celého roku se opět můžete setkat ve svém městě s Václavem Krejčíkem na jeho novém cvičebním turné I love poweryoga 2012...
Turné I love poweryoga 2012 startuje!
I love poweryoga 2012 startuje!  Václav Krejčík
Od března 2012 a v průběhu celého roku se opět můžete setkat ve svém městě s Václavem Krejčíkem na jeho novém cvičebním turné I love poweryoga 2012. Power Yoga Akademie slaví v tomto roce 10. narozeniny a tak i nadílka jógy bude výjimečná. Václav Krejčík odstartuje turné 3. března ve Vsetíně. Jarní termíny dále pokračují v Karlových Varech (11. 3.), Táboře (1. 4.), Lounech (12. 4.), Pardubicích (13. 4.) a Liberci (15. 4.).
Na jaký program se mohou těšit ti, kdo mají zájem o své zdraví a pozitivní přístup k životu? „Novinkou bude powerjóga HOT, což je základní lekce ve vytopené místnosti pro rozvoj síly a ohebnosti. Pro pokročilé máme připravenu obdobnou vinyasa FLOW powerjógu, která pomůže očistit nervovou soustavu a zlepšit kondici. Další fází společného cvičení bude powerjóga TERAPIE, což znamená vědomý trénink pro správné držení těla a kvalitní dýchání. Na závěr se rozloučíme jednoduchou meditací vnitřního štěstí,“ prozradil náplň letošního programu Václav Krejčík, majitel pražských jógových Energy Studií. 
Zatímco lekce powerjógy očistí mysl i tělo, trénink hlubokých svalů a kvalitní dech vyplní powerjógu TERAPII. Poodhalíte možnosti svého těla, zaměříte svou mysl k pozorování, odkud vychází vaše vnitřní síla a občerstvíte své tělo novou energií. Ochutnáte tajemství klidu a vnitřního štěstí během jednoduché relaxace a meditace a načerpáte sílu pro každý všední den. To je nové turné Václava Krejčíka I love poweryoga 2012. 
„V současném světě plném neustálého napětí a spěchu je powerjóga jako oáza uprostřed pouště. Jakmile do ní vstoupíte, už nechcete odejít. Otevírají se vám dvířka k poznání sebe sama. Strávíte příjemné chvíle se svým dechem, který vám poskytne sílu a uvolní radost. Tréninkem těla a mysli se „ladíte“ do každého všedního dne s úsměvem a pohodou. To je důvod, proč powerjógu neustále cvičím a předávám dál,“ říká Václav Krejčík, který letos slaví 10 let od vzniku Power Yoga Akademie. 
Více informací k Turné naleznete na internetových stránkách www.jogadnes.cz.

Objednat předplatné