BLESKOVĚ
Spolupracujeme 08. 11. 2020 PDF Tisk

Tip na dárek: Set časopisů JÓGA DNES

V letošním roce jsme vydali celkem 6 vydání časopisu JÓGA DNES a k tomu celkem 3 JÓGA DNES SPECIÁLY. Nejste předplatiteli a rádi byste si přečetli v tištěné podobě vše z dílny redakce JD? Nebo byste rádi obdarovali našimi časopisy někoho blízkého? Objednejte si časopisy JÓGA DNES v kompletním setu a dopřejte sobě/někomu dalšímu porci čtení!

Tip na dárek: Set časopisů JÓGA DNES

Set 6× časopis JÓGA DNES ročník 2020
V tomto setu obdržíte celkem 6 čísel našeho časopisu, na jehož stránkách vždy najdete pestrý výběr článků o józe a zdravém životním stylu. V každém časopise naleznete jógové sekvence doplněné návodnými fotografiemi, rozhovor se známou osobností, článek na téma jógová tradice, povídání o zdraví a mnohem více! Témata JD v tomto roce byla následující: Žijte jednoduše, Síla nových začátků, (Sebe)láska, Letní cesta do vlastního nitra, Stabilita podzimu a Ve jménu štědrosti.

Set 3× časopis JÓGA DNES SPECIÁL ročník 2020
Spolu s koupí „speciálového“ setu se můžete těšit především na zdravé recepty! Recepty ve Speciálech korespondují s příslušnou roční dobou, ve které vycházejí, a zohledňují i sezónní potraviny. Pro snadnou orientaci u receptů vždy nalezenete legendu o tom, zdali je vegetariánský nebo třeba bezlepkový. Vedle receptů v JD Speciálu naleznete také články ze světa výživy, zdravého životního stylu a jógy. Všechna 3 čísla obsahují také krativní přílohy. Témata Speciálů v letošním roce byla Návrat k přírodě, Jarní čištění těla a mysli a Jóga nidra.

Set 6× časopis JÓGA DNES 2020 + 3× časopis JÓGA DNES SPECIÁL 2020
Set naší celoroční práce zahrnuje – zkrátka a dobře – vše, co z našich rukou letos prošlo tiskárnou. Získáte tak bohatou zásobu článků ke čtení a pro zdokonalování své praxe. Zjistíte něco o zdravém životním stylu a možná si doplníte některé z receptů do své kuchařky. Konkrétní popis jednotlivých setů naleznete ve dvou předchozích odstavcích. 

Prohlédněte si vánoční inspiraci na Yogamarketu!

TIP
Postrádáte konkrétní číslo JÓGA DNES nebo JÓGA DNES SPECIÁL? Objednávat časopisy po jednotlivých kusech můžete přes Yogamarket!
Předplatné JÓGA DNES a JÓGA DNES SPECIÁL na příští rok můžete objednávat na našem webu, přímo ZDE

Objednat předplatné