Jógová studia 12. 10. 2023 PDF Tisk

Taneční studia v Praze: Centrum tance

Umíme tančit. Umíme cvičit. Umíme organizovat festivaly, dovolené, mezinárodní soutěže a jiné akce. A umíme to dobře. Protože u nás učí ti nejlepší. Mistři světa, mistři republiky, medailisté. Ale především perfektní lektoři a skvělí lidé, se kterými tvoříme taneční rodinu už 25 let.

Taneční studia v Praze:  Centrum tance

Jóga u nás patří k nejoblíbenějším stylům, což je určitě zásluhou našich profi a sympatických lektorů. Učí u nás např. Karolina Štraus Idris, Michal Mach, Petra Záveská, Martina Petrová, Helena Trnková, Dagmar Pančíková.

Z naší nabídky neváhejte vyzkoušet core jógu, která se soustředí na střed těla a pomůže vám k jeho zdravému postavení a zformování. Nebo hatha jógu, díky které nejen dynamicky protáhnete tělo, ale budete se věnovat i dechovým cvičením, mantrám a meditaci. Při jemné józe se zastavíte a napojíte na sebe a své tělo skrz dech a jemné provedení pozic. Jógu do kanceláře nebo jógu pro zdravá záda využijí všichni, kdo mají sedavou práci a potřebují se protáhnout a odpočinout si. S jin jógou se zaměříte na hlubší struktury těla (pojivové tkáně, klouby). Pod Vin jógou si představte kombinaci dynamičtější vinjása flow jógy (kdy plynule přecházíte mezi jednotlivými pozicemi, lehce posilujete a protahujete zkrácené svaly, budujete správné držení těla se správným napojením na dech) a jemnější jin jógy. A pokud se na lekci rádi zapotíte, nabízíme oblíbenou power jógu, která je zaměřena na zlepšení fyzické kondice. Také formuje postavu, zlepšuje ohebnost kloubů a pružnost svalové tkáně, protahuje zkrácené svaly, zlepšuje držení těla, působí preventivně proti bolestem zad, zlepšuje vnímání a ovládání těla, působí blahodárně na psychiku, podporuje soustředěnost a naučí vás správně dýchat. Myslíme i na naše seniory a nabízíme jógu nejen pro seniory, která je koncipovaná tak, aby vyšla vstříc problémům pohybového aparátu, které se pojí s vyšším věkem. Nebo ranní jógu pro všechna ranní ptáčata v plynulém klidném tempu pro příjemné probuzení. Naše nabídka se neustále rozšiřuje, takže letos můžete navštěvovat např. i kurzy vitální jógy, s jógou do kondice nebo jógu-pilates.

Jako specialitu pak nabízíme individuální jógovou terapii pro správnou regeneraci a harmonizaci organismu, posílení zdraví, vitality a jako podporu na cestě zdravého životního stylu.

Výuka probíhá v prostorných sálech v Praze (na pobočkách Můstek, Muzeum, Flóra) a v Brně, které jsou vybaveny zrcadlovými stěnami a pohodlnými jogamatkami.

Do kurzu je možné nastoupit na začátku semestru i v jeho průběhu. Lze uhradit jednu lekci nebo celý kurz. Nákupem celého kurzu získáte nejlevnější cenu za lekci, 4 % za každou 100 Kč zpět do měšce a 6 náhrad za zameškané lekce.

S láskou a nadšením předáváme radost z pohybu každému, kdo k nám přijde. Dětem, studentům, dospělým i seniorům. Naším cílem je, aby od nás klienti odcházeli nabití novou energií a pozitivní náladou a aby se k nám rádi vraceli.

 

www.centrumtance.cz

 

Objednat předplatné