Soutěže 13. 08. 2021 PDF Tisk

Soutěž: Vyvez časopis JÓGA DNES na výlet a vyhraj podložku LOLË!

Zapojte se do soutěže s letním číslem časopisu JÓGA DNES! Soutěžit můžete na našem Facebooku nebo na Instagramu. Jak na to?

Soutěž: Vyvez časopis JÓGA DNES na výlet a vyhraj podložku LOLË!

Letní soutěž s časopisem JÓGA DNES bude probíhat od 1. srpna do 15. srpna. Tentokrát jsme si pro vás přichystali dvě žluté podložky na jógu, které pošleme do světa. Konkrétně jsou to podložky I glow od kanadské značky LOLË, které jsou vyrobeny z ekologicky šetrného TPE materiálu. Jsou lehké a díky své tloušťce 5 mm zároveň velmi pohodlné. A jak se můžete do slosování o tyto podložky zapojit?

Vyvezte letní číslo časopisu JÓGA DNES červenec/srpen na výlet a pošlete nám fotku! Kam s ní?

  • Fotku s časopisem z co nejzajímavějšího místa nám nahrajte pod soutěžní příspěvek do komentářů na našem Facebooku, pokud máte instagramový účet, tak stačí, pokud takovouto fotografii nahrajete do svého příběhu a označíte zde účty @jogadnes a @lole.praha
  • A to bude vše! 
  • Jen dodáme, že výsledky soutěže vyhlásíme v pondělí 16. srpna. Výherce poté budeme kontaktovat ohledně předání/zaslání výherní podložky. Jednoho z vás vybereme na Facebooku, jednoho na Instagramu. Pokud používáte obojí, zapojte se na obou platformách!

Přejeme vám krásné léto a hodně štěstí! :)

redakce JÓGA DNES

  • foto: archiv Václava Krejčíka, Lolë concept store

Objednat předplatné