BLESKOVĚ
Archív textů JD vydání 14. 06. 2021 PDF Tisk

Nová JÓGA DNES červenec/srpen 2021 vychází 21. června!

Léto se nezadržitelně blíží a my pro vás máme skvělou novinu: již 21. června 2021 vychází nové číslo časopisu JÓGA DNES! Na co se můžeme těšit tentokrát?

Nová JÓGA DNES červenec/srpen 2021 vychází 21. června!

Prázdninové číslo lifestylového časopisu Jóga Dnes se zaměřuje na téma výsostně aktuální: pokusíme se zjistit, kde jsou hranice naší svobody a do jaké míry ji ovlivnil třeba i poslední rok našich životů. Téma zní: Na vlně svobody. Můžete se těšit na texty našich oblíbených autorů – psycholožky, jogínek, odborníka na konstelace či feng šuej. Osobností vydání je Hana Vagnerová… na její vlně svobody. V části o jógové praxi se zase můžete těšit třeba na urban jógu, sestavu založenou na pozici lotosu, letní sestavu od moře a speciální část o spojení jógy a běhu. V Plánu JD se budeme věnovat benefitům, které nám přináší čtení knih a tvůrčí psaní. Samozřejmostí budou i v letním vydání zdravé recepty, seriály o ekologii, spisy dávné Indie, o vzniku civilizace… A na závěr kaleidoskop s užitečnými tipy a soutěží.

Na novinových stáncích již 21. 6. 2021 tak, abyste měli na svou dovolenou časopis JÓGA DNES již s sebou. Předplatitelé obdrží výtisk do schránek o týden dříve. Nezapomeňte, že všichni předplatitelé časopisu JÓGA DNES cvičí se základním tarifem na Jóga Virtual zdarma!

Objednat předplatné