Soutěže 25. 04. 2019 PDF Tisk

Soutěž o účast na kurzu o osobním rozvoji

Cítíte se přetížení a potřebujete změnu? Chcete opustit každodenní rutinu, ale nevíte, jak na to? Chcete získat prostor a nadhled nad svým životem? Máme pro vás možnost vyhrát účast na kurzu osobního rozvoje!

Soutěž o účast na kurzu o osobním rozvoji

Ve spolupráci s Travelcoaching.cz jsme pro vás připravili soutěž o účast na kurzu o osobním rozvoji dle vlastního výběru.

Soutěžní otázka

Jak se nazývá koncept cestování, který propojuje cestování s osobním rozvojem?

a) Travelhacking

b) Traveldevelopment

c) Travelcoaching

 

Své odpovědi posílejte do čtvrtka 2. května na emailovou adresu ctenari@jogadnes.cz. Do předmětu uveďte heslo ROZVOJ.

Nápovědu najdete v článku.

Autor jedné správné vylosované odpovědi bude mít na výběr účast na jednom z následujících kurzů.

 

TRAVELCOACHING

Kdy: 15. 5. 2019
Kde: Praha

Cítíte se přetížení a potřebujete změnu? Chcete opustit každodenní rutinu, ale nevíte, jak na to? Chcete získat prostor a nadhled nad svým životem? Navazovat kvalitní partnerské a mezilidské vztahy? Uvědomit si životní hodnoty a stanovit si priority? Vědět, jak lépe zvládat stres a emoce?
Tyto a další otázky budeme probírat na kurzu o tzv. vědomém cestování neboli Travelcoachingu. Ten propojuje osobní rozvoj, techniky koučování a cestování.

Kurz je zaměřen na uvedení do tématiky travel-coachingu a provede vás několika fázemi na Vaší cestě ke změně. Dozvíte se, jak na začátku vůbec dojít k rozhodnutí, kde načerpat motivaci, jak efektivně projít přípravnou fází. Nezapomeneme zavítat i do druhé fáze, tedy realizace vlastní cesty. Poslední fáze, návratová, se nese v duchu, jak neztratit, co jsem získal.

Dozvíte se, jak funguje lidské myšlení a emoce. Nastavíte si správně rozhodovací procesy a očekávání. Nahlédnete na procesy probíhající v mysli a dozvíte se, jak je řídit i v případech mimo svou komfortní zónu – techniky zvládání stresu a koncentrace. Vytvoříte si tzv. opěrné body a dozvíte se, jak udržet nové návyky. Ukážeme si, jak vědomě pracovat s vlastním rozvojem v souvislosti s cestováním.

 

MINDFULNESS – ZAŽÍVEJ, POZNÁVEJ, PROMĚŇUJ

Kdy: 16. 5. 2019
Kde: Praha

Chcete umět zvládat a nahlížet na své emoce? Překonat strach a úzkosti? Zvládat stresové situace? Celkově zlepšit svou psychickou pohodu a radovat se ze života? Pak vás srdečně zveme na kurz Mindfulness, kde budeme probírat nejrůznější způsoby používané pro zvládání stresových situací, emočních výkyvů, úzkostí a strachů. Využijete je kdekoliv – v práci, ve škole, doma, ve sportu i v běžných každodenních situacích.

 

SÁM SOBĚ KOUČEM

Kdy: 13. 5. 2019
Kde: Praha

Skvělý pomocník i zlý pán. Přesně tak dokáže fungovat lidská mysl. Pokud se nedokážete efektivně rozhodovat, neumíte jasně definovat své priority a motivovat sami sebe, pak je právě pro vás určen kurz Sám sobě koučem. Na kurzu se dozvíte vše o metodách tzv. sebe-koučování – koučovací metodě osobního rozvoje, která vám pomůže zvýšit potenciál, a to bez nutnosti zásahu zvenčí. Postupně probereme nástroje a techniky, jak můžete sami se sebou pracovat, zvýšit vnímání svých pocitů a zorientovat se ve vlastní mysli.

Kurzy vede certifikovaný kouč Štěpán Pastula, vášnivý cestovatel, dobrodruh, průvodce a autor projektu Travelcoaching.cz, který již několik let aktivně pracuje v oboru koučinku a osobního rozvoje.

 

Více se dozvíte na stránkách: www.travelcoaching.cz

Objednat předplatné