BLESKOVĚ
Spolupracujeme 17. 04. 2019 PDF Tisk

Travelcoaching: Cesta za osobním rozvojem

Cítíte, že ve svém životě potřebujete změnu ať už se jedná o rodinné či partnerské vztahy, karieru nebo stanovení priorit? Baví vás cestovat na zajímavá místa, odnášet si z cest hlubší prožitky a potkávat inspirativní lidi? Pak zkuste tzv. travel coaching neboli vědomé cestování, při kterém propojíte poznávání netradičních míst s cestou za svým osobním rozvojem.

Travelcoaching: Cesta za osobním rozvojem

Cestovní koučink (travel coaching) je nadstavbou ke klasickému koučování, při němž opustíte zaběhnuté koleje, vydáte se na cestu a budete pracovat na svém osobním rozvoji. S proměnou světa kolem vás a s využitím speciálních koučovacích technik a cvičení se postupně začne proměňovat i vaše mysl, uvažování a chování.

Poznávání a zážitky začnou přinášet nové podněty a uvědomění. Ať už se zapojíte do meditací s himálajskými mnichy, hraní na bubny spolu s africkými šamany nebo do rituálů amazonských indiánů. Při prožitkových aktivitách si začnete všímat, jak se vnější svět odráží do toho vnitřního. Získáte nadhled, nové úhly pohledu, inspiraci a jasnost.

Aktivně, ale ve svém tempu

Abyste se lépe dokázali zorientovat v myšlenkách, bude vás na cestě provázet profesionální travel kouč, který kromě kvalifikace v oblasti koučinku plně splňuje předpoklady průvodce. Umí vyslechnout a pomáhá formulovat jednotlivé životní kroky. Dokáže motivovat a navést, jakou cestou se vlastně vydat, abyste dosáhli pocitu vnitřního naplnění a spokojenosti.

Víkendové cesty po Česku i daleké expedice

Cesty probíhají buď individuálně nebo v malých skupinách do deseti účastníků, a to na místa opravdová, autentická a výjimečná, ke kterým mají průvodci blízký vztah. V nabídce programů jsou víkendové cesty po Česku, doprovázené poutě i skupinové expedice např. do Indie, Malého Tibetu (Himálaje), Ekvádoru či Ugandy.

Pokud máte zájem ve svém životě něco změnit, ať už se jedná o kariéru, mezilidské vztahy, osobní nastavení, nebo chcete lépe poznat sami sebe, pak vám travel coaching může pomoci. Jako firma zajistíme všechny potřebné služby spojené s organizací a cestou samotnou. Zároveň přitom nad rámec klasické cestovní kanceláře poskytujeme před, v průběhu a po cestě doplňující služby v oblasti koučinku a mentoringu.

Rádi byste se dozvěděli více? Myšlenku travel koučinku vám rád představí osobně autor Štěpán Pastula na přednáškách v rámci cestovatelských festivalů (např. Letem Světem Nečtiny, Pardubice, Nana) nebo na pořádaných kurzech.

Vydejte se s námi na cestu a vraťte se domů jiní!

 

Další informace najdete na webu www.travelcoaching.cz.

foto: Štěpán Pastula

Objednat předplatné