Soutěže 12. 05. 2022 PDF Tisk

Soutěž o 3 ks knihy ONKO JÓGA z vydavatelství Grada

Zajímá vás problematika cvičení jógy s onkologickými pacienty? Pokud ano, soutěžte s námi o 3 knihy onko jóga z ALFERIA do pátečního večera. 

Soutěž o 3 ks knihy ONKO JÓGA z vydavatelství Grada

Kniha Onko jóga

Jóga pro pacienty s rakovinou přináší první ucelený jógový program zaměřený na onkologické pacienty. Pomáhá začít tam, kde daný člověk právě je: ať už žije s neklidem, bolestmi, nespavostí nebo depresí. Tento program posiluje vnitřní zdroje a pomáhá obnovit životní sílu. Vychází z 25 let praxe. Vedle ásan vybraných a uzpůsobených speciálně pro onkologické pacienty obsahuje kniha Onko jóga i dechová cvičení, mudry, mantry nebo práci s vizualizacemi. Čtenářům poradí, jak pracovat se strachem, narušeným spánkem, slabostí, panickými stavy, pochybami, depresí a vztekem. Vede k obnovení důvěry ve vlastní tělo a objevení samoléčebných sil organismu.

Audio nahrávky

Knihu doprovází bonusový materiál, volně dostupné audionahrávky. Tyto vedené relaxace se zaměřují na témata zastoupená v jednotlivých kapitolách (vyčerpání, strach, vztek, nalezení vnitřních zdrojů) a doplňují sady doporučených technik a cviků.

Soutěžní otázka: Kolik stránek má kniha onko jóga? Nápovědu naleznete ZDE. Odpověď napište na redakce@jogadnes.cz do pátku 13.5.2022 - 23.40 hodin. 3 výherce uveřejníme v pondělí 16.5.2022 na našem facebooku. 

-jd-

zdroj a foto: Alferia, vydavatelský dům Grada

Objednat předplatné