Restorativní jóga 21. 03. 2016 PDF Tisk

Seznamte se s restorativní jógou

Restore“ znamená obnovit, vzkřísit, rekonstruovat anebo regenerovat… sebe sama. Dovolit si uvolnění a zastavení je možnost, kterou každý máme, pokud si uvědomujeme, že relaxace je součástí obnovování mentální i fyzické energie. Relaxace je podmínkou dobrého výkonu, a to vše napomáhá celkovému pocitu vitality.

Seznamte se s restorativní jógou

Večer, když přijdete domů, zkuste si najít čas, který bude jen váš. Stačí 30 minut třikrát týdně a díky relaxaci, kterou si dopřejete, budete uvolnění a připraveni na kvalitní spánek. Jakmile se relaxace nebo meditace stane součástí každého dne, pocítíte, jak silný pocit uvolnění budete zažívat. Mysl se odpoutá od celého dne, mentální toxiny z ní vyprchají a tělo se stane volné. Cévy se rozšíří, čímž dojde ke snížení krevního tlaku, a když si lehnete do postele, usnete jako dítě.

Abyste relaxaci prožili naplno, vytvořte si příjemné prostředí. Na pomoc přizvěte relaxační jemnou hudbu, prostor, kde budete relaxovat provoňte mysticky vonnou tyčinkou a zažehněte její oheň. Připravte si deku a jógové pomůcky (bolster, dva kvádry, přikrývku očí, meditační židličku, tibetskou mísu), které umocní relaxaci.

Více ZDE.

Objednat předplatné