BLESKOVĚ
Spolupracujeme 30. 05. 2015 PDF Tisk

Více sportu, více lidskosti

Venkovní tělocvična Reebok Be More Human Tour nabídne unikátní příležitost zacvičit si zdarma se špičkovými lektory. Vytvořili jsme prostor, připravili lekce, už zbývá jen přijít a začít. 

Více sportu, více lidskosti

Víme, že bez sportu se dá žít, ale s ním je život mnohem lepší. Nesportujeme totiž jenom proto, abychom byli lepšími sportovci. Cvičíme, protože se díky tomu stáváme lepšími lidmi. A to ve třech hlavních pilířích, které představuje delta v logu Reebok – fyzicky, mentálně i sociálně. 

Naším cílem je připravit všem současným, ale i budoucím sportovcům unikátní příležitost zacvičit si zdarma v naší plně vybavené VENKOVNÍ TĚLOCVIČNĚ. Vždy po dobu několika týdnů budeme otevřeni všem, kdo na sobě chtějí zapracovat nebo si vyzkoušet nové sporty. Od 28. května v pražských Modřanech v Port62, v červenci v Bratislavě a v srpnu v Praze –Troji. 

Všude zůstaneme dost dlouho na to, abyste se k nám mohli vracet znovu a znovu. Chceme totiž, abyste si na život se sportem vytvořili NÁVYK. Abyste v něm pokračovali i po skončení Reebok Be More Human Tour. Abyste cvičením posílili svoje tělo a uklidnili svoji hlavu. Když budete fyzicky i mentálně silnější, více lidskosti už přijde samo. To je naším posláním. 

Každý den můžete vyzkoušet až pět různých lekcí a o víkendu dokonce osm. Zdeněk Weig nebo Joey Scafidi povedou CrossFit, LesMills program vám představí Filip Kulštrunk nebo Sylvie Smrčková. Jógu si zacvičíte na příklad s Vaškem Krejčíkem a Zuzkou Klingrovou. O taneční lekce se postarají Dance Academy Prague by Yemi A.D. a taneční škola Stage Praha. A to zdaleka nejsou všichni špičkoví lektoři, se kterými na sobě můžete zapracovat. Připravujeme i několik speciálních celodenních programů včetně REEBOK YOGA SENSATION, celodenního jógového festivalu, který se koná už 21. června v pražské O2 areně. 

Samozřejmostí je zázemí pro váš komfort, to znamená šatny a sprchy. Jógamatky a další náčiní je v naší mobilní tělocvičně také k dispozici. To všechno bude pro vás ZADARMO. Stačí se jen registrovat na adrese www.bemorehuman.cz. Bez registrace si u nás sice také zacvičíte, ale abyste měli jisté místo, raději doporučujeme registraci. Pokud zjistíte, že na hodinu náhodou přijít nemůžete, jednoduše se zase odhlásíte, aby se mohl zapsat někdo další.

Navíc si u nás nakoupíte špičkové Reebok produkty SE SLEVOU. Jestli to pro vás bude motivace, nebo krásná a funkční odměna, už je jen na vás. 

www.reebok.cz 

 

 

Objednat předplatné