BLESKOVĚ
Spolupracujeme 17. 07. 2020 PDF Tisk

Připojte se k oslavám sahadža jógy!

18.7. proběhne v Průmyslovém paláci ve střední hlavní hale Festival 50/30 s bohatým programem, na který je zvána široká veřejnost. A protože je to oslava, vstupné se neplatí! 

Připojte se k oslavám sahadža jógy!

18.7.2020 to bude na den přesně, kdy Šrí Mátadží, zakladatelka sahadža jógy a nominantka na Nobelovu cenu míru, navštívila před třiceti lety Průmyslový palác na Výstavišti, ve kterém udělala svou první přednášku na území dnešní České republiky. Toto výročí je navíc umocněné tím, že v roce 2020 současně slaví sahadža jogíni po celém světě padesát let od založení sahadža jógy.

Proto 18.7. proběhne v Průmyslovém paláci ve střední hlavní hale Festival 50/30 s bohatým programem, na který je zvána široká veřejnost. A protože je to oslava, vstupné se neplatí! 

V rámci programu můžete čekat několik koncertů živé hudby, převážně indického směru, ale těšit se můžete i na pop rock.  Součástí budou rovněž taneční vystoupení, přednášky, promítání krátkých dokumentů i

praktické ukázky meditace. Budete si moci vyzkoušet malování hennou, zúčastnit se tanečního nebo meditačního workshopu, a mnoho dalšího. Pro naše nejmenší bude připraven dětský koutek.

Kromě pestrého kulturního zážitku si odnesete informace o meditaci sahadža jógy a jejích účincích na lidský organismus, i jejím praktickém využití v každodenním životě.

Sahadža jóga je rozšířená napříč kontinenty, proto tato událost bude jednou z mnoha v rámci oslav, které probíhají po celém světě od začátku tohoto roku.

Program Festivalu 50/30 najdete na webu wemeditate.cz/festival-50-30

Objednat předplatné