BLESKOVĚ
Jóga News 04. 03. 2022 PDF Tisk

Předplatné JÓGA DNES: Nově posíláme časopisy i do zahraničí!

Pro čtenáře JÓGA DNES, kteří žijí mimo Českou republiku a Slovensko a rádi by drželi náš časopis v rukou, máme dobrou zprávu: Předplatné časopisu JÓGA DNES i JÓGA DNES Speciál je nyní možné objednávat i do zahraničí!

Předplatné JÓGA DNES: Nově posíláme časopisy i do zahraničí!

Časopis JÓGA DNES vychází více než 10 let. Během této doby se některé věci změnily. Jedna zásadní však ne – neustále se snažíme na sobě pracovat! A ke zkvalitňování naší práce patří i to, že časopis bude snáze dostupný pro všechny. I pro ty z vás, kdo nežijete na území ČR a Slovenska.

Ať už byste chtěli listovat časopisy JÓGA DNES v Drážďanech, Londýně, či třeba na pláži v Kalifornii, to vše je možné. Vyslyšeli jsme vaše přání a v roce 2022 jsme pro vás nachystali možnost objednávek předplatného v následujících variantách:

  • Předplatné se zásilkou po Evropě v zemích EU
  • Předplatné se zásilkou po Evropě mimo země EU
  • Předplatné se zásilkou do zámoří

Předplatné do zahraničí zahrnuje:

  • JÓGA DNES: 6 čísel časopisu do schránky, poštovné a balné, přístup do online databáze jógových videí Jóga Virtual zdarma
  • JÓGA DNES Speciál: 3 čísla časopisu do schránky, poštovné a balné

Nezapomeňte, že předplatné JÓGA DNES a JÓGA DNES Speciál je také možné darovat!

Dárkové certifikáty a předplatné časopisu JÓGA DNES můžete objednat ZDE. V případě potíží s objednávkou se prosím obracejte na predplatne@jogadnes.cz

Podívejte se, jak vypadá nejnovější číslo JD, které vychází 1. 3. 2022!

Děkujeme vám za přízeň a přejeme vám příjemné čtení!

  • -jd-

Objednat předplatné