BLESKOVĚ
Archív textů JD vydání 21. 02. 2022 PDF Tisk

Nová JÓGA DNES březen/duben 2022 vychází již 1. března!

Jarní číslo časopisu JÓGA DNES vyjde v úterý 1. března. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Podívejte se na to, co vás na jeho stránkách čeká a nemine!

Nová JÓGA DNES březen/duben 2022 vychází již 1. března!

Březnové číslo lifestylového dvouměsíčníku Jóga Dnes už je v tiskárně a vy se tak můžete těšit na veskrze svěží jarní příspěvky: Hlavním tématem je tentokrát ekologie a udržitelnost – zkrátka a jednoduše: BUĎME ZELENĚJŠÍ. A jak na to? Jak se chovat zodpovědně, nejen k sobě, okolí, ale i planetě? Jak udělat více „eko“ vlastní praxi, co znamená bez obalu, a co na ekologii říká feng šuej? Co je to vlastně udržitelnost? Podívejme se ekologii společně na zoubek. 

Věnujeme se také jarní rovnodennosti a jógové praxi, připravili jsem pro vás tradičně řadu cvičebních sestav – třeba po náročném pracovním dni, po návštěvě posilovny, sestavu očistnou. V jógové terapii se budeme věnovat tomu, proč je důležité relaxovat v pozici mrtvoly, naučíme vás správné provedení stoje na ramenou. V cestování se tentokrát vydáme do Slovinska a soutěžit můžete o „zelené“ produkty od Weledy.

A abychom nezapomněli – rozhovor nám poskytla baletka Adéla Pollertová. Pokud jste zvědaví, co nám o sobě prozradila, tak na začátku března nezapomeňte zkontrolovat svou poštovní schránku nebo trafiku. Vždyť přece komu se nelení, tomu se Jóga Dnes zelení!    

Předplaťte si JÓGA DNES a získejte tak časopis dříve než ostatní! Nezapomeňte, že všichni předplatitelé časopisu JÓGA DNES cvičí se základním tarifem na Jóga Virtual zdarma! 

Objednat předplatné