Jóga videa 28. 03. 2017 PDF Tisk

Powerjóga Flow & Restore

Objevte spokojenost v přirozenosti a jednoduchosti principu jang–jin, aktivita a odpočinek. Tak lze dosáhnout všechno, co si přejete.

Powerjóga Flow & Restore

Jednoduché cvičení jógových sestav, stejně jako i různé tipy a fígle, jak provést „náročné“ pozice, které jógový nadšenec staví na piedestal svého zájmu, jsou součástí DVD Powerjóga Flow&Restore. Ásanová praxe je jen jednou součástí celku, a tak vám nabízím společně s různými typy meditací komplexní přístup k fyzické a psychické kondici.

Cvičení a praxe powerjógy jsou vhodným tréninkem pro budování rituálů a vhodných životních návyků. Stačí se pravidelně, každé ráno na 20 minut, postavit na svou podložku a začít. Buď se rozhýbat a dobít energii pozdravem slunci, nebo se aktivovat krátkými sestavami ásan, které pomohou rozproudit vnitřní oheň ágni a také uvolní, zklidní nervovou soustavu. Stačí tak málo... jen chtít a dělat to pravidelně. Závěrečnou meditací vyladíte mysl na celý den nebo ji očistíte ve chvílích, kdy je zaplněna informacemi, emocemi a hlava se zmítá v mnohosti. Ve společnosti dechu se tělo, mysl i duše spojí, a vytvoří tak harmonizující vibrující celek a dobrou náladu.

Pro dobrou kondici a energii stačí tak málo. Chtít, mít energii a motivaci, aby došlo k naplnění cílů. Pěstovat a rozvíjet vůli vyžaduje trochu ukázněnosti a disciplíny (tapas). Tím se vytvoří základní životní rituály, díky kterým se následně člověk cítí spokojeně.

Program DVD Powerjóga Flow& Restore

Powerjóga Flow

   sestava 1

   sestava 2

   sestava 3

Sekvence Restore

Očistná meditace

Meditace "vnitřní chrám"

Naučte se

   albatros, vrána

   holub, ležící hrdina

   letící holub

Tipy na cvičení pozic

 

Vychází 3.4.2017

K zakoupení na www.jogamarket.cz

 

 

-jd-