BLESKOVĚ
Power jóga 29. 07. 2013 PDF Tisk

Powerjóga - cesta mírumilovného bojovníka!

Před 10 lety se powerjóga rozběhla do všech sportovních center. Ovlivnila mnohé životy lidí a ukázala novou cestu při trénování těla a zlepšení psychické kondice. Z powerjógy se stal celistvý program,...
Powerjóga - cesta mírumilovného bojovníka!
Před 10 lety se powerjóga rozběhla do všech sportovních center. Ovlivnila mnohé životy lidí a ukázala novou cestu při trénování těla a zlepšení psychické kondice. Z powerjógy se stal celistvý program, který uspokojuje mnohé generace v cestě za hledáním kondice a vnitřní spokojenosti.  
Jednotlivé pozice rozvíjející se v pozdravu slunci vytváří sekvence příbuzných ásan, čímž dochází ke zvýšení účinku pozic. Plný a silný dech, který je dominantně při powerjóze cvičícím řízen, odlišuje powerjógu od odstatních fitness a sport aktivit. Pozice nejsou pouhou konstrukcí, do které člověk staví své tělo, ale právě díky řízení dechu se jejich praktikování stává hlubokým stavem meditace a relaxace. A tak po odcvičené lekci tělem i myslí prostoupí hluboký klid a příjemné uvolnění, ve kterém člověk touží zůstat co nejdéle. Je to pocit, kdy na závěr lekce sedíte a cítíte hlouboký stav vnitřního naladění se a zjemnění. Nechcete vstávat a nikam odcházet. Toužíte zůstat a jen být v klidu uprostřed všeho, co vás obklopuje. Je to radost, co z vás čiší! Uvolnění, které rozproudilo vaši energii a vy tak záříte štestím! To zažijete jen na józe. 
Powerjóga není jen cvičení. Powerjóga je živoucí esencí, powerjóga je životem, který se neustále hýbe a vyvíjí. Učí nás zastavit se a uvědomit přítomnost. V tomto zastavení člověk může pohlédnout dovnitř sebe sama a ve svém srdci a prožívání může najít učitele! Nemusí k nikomu vzhlížet, někoho poslouchat, ale objeví sílu sám v sobě. Lidé, učitelé, prostředí a životní zkušenosti jsou průvodci k pochopení všeho, jak to je. To je každodení inspirace pro novou cestu! 
Vše v životě jsou spojené nádoby. Trénujete tělo, učíte se relaxovat a součástí zdrojů energie je i strava. Ve 40 letech byste měli jíst jinak než ve 20 letech. A tak proniknutí do tajů výživy z hlediska západu, a současně do výživy a komplexní péče o sebe sama v ájurvédě a čínské medicíně mi doplnilo komplexní pohled na novou cestu.
Powerjóga - nová cesta, má životní zkušenost a praxe sepsaná do knižního programu (12 cyklů ke zdraví, domácí kuchařka cvičení powerjógy, stravy dle ročních období, detoxikace a relaxace), který vám rád představím od 12.9. v mých Energy Studiích, v ON-LINE KURZECH anebo ve vašem městě na podzimním cvičebním turné! 
Powerjóga - nová cesta je vyjádření životní pohody, kdy sami dokážete svou energii obnovovat, kultivovat a pěstovat. Stáváte se na své cestě mírumilovným bojovníkem a jste rádi, že jste ve světě, který je a stále se proměňuje. Ta změna je i „má“ Powerjóga, je to nová cesta, která se postupně vyvinula! To, co jí tvoří je klid a spokojenost a tak si všichni užijme klid, radost a pohodu v koloběhu pozdravů slunci, sekcencí ásan a především života. Powerjóga nám pomůže, jako slunce svítící na .....novou cestu! 
Václav Krejčík  www.vaclavkrejcik.cz 

Objednat předplatné