BLESKOVĚ
Jóga videa 29. 12. 2022 PDF Tisk

Cvičte s On-line kurzem jógy pro začátečníky!

Zaujala vás během poslední doby jóga a benefity pro zdraví s ní spojené? Chtěli byste začít, ale nevíte odkud? Právě pro vás Jóga Dnes připravila exklusivní projekt on-line kurz jógy pro začátečníky, se kterým můžete cvičit kdykoli a kdekoli. Stačí jen připojení k internetu. Pomůžeme vám v prvních krocích sbližování se s jógou!

Cvičte s On-line kurzem jógy pro začátečníky!

V 10 lekcích se naučíte základům jógy od správného provádění jógového pohybu, přes ásany a pozdrav slunci k dýchání a meditaci. Takto poskládaná jógová praxe rozproudí vaši energii a postupně se stane „návykovou“. Stačí vám 30–40 minut a tréninkem těla i mysli podpoříte svůj den. Cvičíte ve svém prostředí, dle svého času a jak chcete. Pro správné naučení se jógy je třeba pravidelnost a opakování. V začátku zkuste cvičit s právě spuštěným videem a tipy, které vám budeme nabízet. Každá další nová lekce se uvolňuje vždy po týdnu a proto si vyberte ještě jeden den nebo více, kdy si lekci zopakujete. Natočená videa jsou vám stále k dispozici v průběhu týdne i po ukončení 10lekcového kurzu a tak k základnímu vedení lektora Václava Krejčíka budete mít stálý přístup po dobu vašeho předplatného JÓGA DNES, nebo ročního předplatného JÓGA VIRTUAL.

V kurzu se naučíte pracovat s dechem, využívat ho jako oporu pro správné držení těla, nabydete spektrum ásan v různých variantách dle svých fyzických schopností, vše samozřejmě v závislosti na vašem zdravotním stavu. Přes úvodní ztišení, relaxaci a práci s dechem se vydáte spolu se svým soukromým lektorem k pozdravu slunci, ze kterého vytvoříte základní sekvence ásan ve stoji. Po pozicích na zemi vás bude čekat velice příjemná relaxace. Obnovená energie vás podpoří v tom, co chcete dělat.

Každá lekce s sebou přinese i různé tipy pro uvolění zad, zpevnění středu těla, tipy pro dýchání a správné postavení v rámci ásan, relaxaci a meditaci. To vše jsou tipy, kterými si svou lekci můžete rozšířit. Vedení jednoho lektora je příjemné, ne však zcela neomezené a tak vám v rámci kurzu nabídneme hosty, kterými budou Jakub Šamberger a Katka Bílková, instruktoři jógy, kteří mají více jak 15letou praxi a jsou velice oblíbenými ve svých lekcích i ve vašem domácím jógovém studiu – JÓGA VIRTUAL.

O každé nové lekci vás informuje e-mail, stejně jako o vaší registraci do kurzu. Nespěchejte však na tyto informace okamžitým zkoumáním e-mailu. Než zpráva dorazí, je třeba trochu času. U každé lekce je možné řesit s lektorem v rámci on-line poradny vaše dotazy.

Do kurzu jógy pro začátečníky je možné kdykoliv vstoupit. Předplatitelé JÓGA DNES využívají kurz zdarma. Stačí, když se přihlásí na stránky www.jogavirtual.cz a kliknou na ikonu „spustit kurz“. Klinutím si kurz s pravidelností 7 dnů odstartujete. Intenzita kurzu je daná a nelze měnit. Vaše předplatné musí být aktivní po celou dobu kurzu. Pokud tomu tak není, kurz se neotevře.

Kurz on-line pro začátečníky mohou čerpat zdarma všichni, kteří mají roční aktivní předplatné JÓGAVIRTUAL.CZ. Kratší předplatné JÓGAVIRTUAL.CZ nemá zdarma přístup k videím kurzu on-line jógy pro začátečníky.

Nemáte-li předplatné JÓGA DNES a chcete s kurzem cvičit, je cena kurzu 359 Kč. Stačí kliknout na ikonu „objednat kurz“ a vybrat druh úhrady. Po spárování platby se kurz otevře. O otevření budete informováni e-mailem.

Kurz na www.jogavirtual.cz

Prohlédnout kurz můžete zde!

-jv-
foto: Shutterstock.com

 

Objednat předplatné