Spolupracujeme 09. 12. 2021 PDF Tisk

OMX Kolagenový nápoj s unikátní tradiční japonskou recepturou

OMX japonský kolagenový nápoj obsahuje všechny tři základní typy kolagenu (kolagen typu I, II a III) ve formě kolagenových peptidů (hydrolyzovaný kolagen).

OMX Kolagenový nápoj s unikátní tradiční japonskou recepturou

Tato forma má až 100 násobně nižší molekulární hmotnost než kolagen v nativním stavu. Díky tomu je nesrovnatelně lépe vstřebatelná. Jedná se o mořský, rybí kolagen (tedy ne hovězí, drůbeží nebo vepřový, které mají samy o sobě výrazně horší vstřebatelnost) v bezkonkurenčním množství 7 750 mg v jedné denní dávce. Obsahuje 3 aktivní složky, zásadní pro tvorbu kožní buňky: kolagen, kyselinu hyaluronovou a elastin - všechny zmíněné aktivní složky mají velmi nízkou molekulární hmotnost. Díky tomu mají velmi vysokou vstřebatelnost. Také obsahuje bohatou dávku vitaminu C v přírodní formě. Ten podporuje optimální tvorbu kolagenu a tím přispívá k normální funkci kůže, kostí, chrupavek, krevních cév, dásní a zubů a ochraně buněk před oxidativním stresem. Je unikátní i tím, že se v něm nachází i fermentovaný rostlinný extrakt OMX a také Koenzym Q10. Rostlinný extrakt OMX se vyrábí tradiční japonskou fermentační technologií.

V průběhu celého roku se různé rostliny, které se přirozeně pěstují v Japonsku, shromažďují a ukládají do speciálních kontejnerů. Rostliny se ukládají do nádob ve vrstvách a během prvního roku se neustále mísí, dokud se postupně nezmění na homogenní hustou hmotu. Pro urychlení kvašení se k výsledné hmotě, která patří do čeledi Lactobacillus, Bifidobacterium a Streptococcus, přidají bakterie kyseliny mléčné a extrakt dále zraje další 4 roky. Náš OMX kolagenový nápoj je připraven k přímému použití v tekuté formě, v praktických lahvičkách odpovídajících jedné denní dávce. Díky tekuté podobě a přítomnosti OMX fermentovaného rostlinného extraktu je nápoj rychle a snadno stravitelný. Nemáte pocit těžkého trávení.

Oproti běžným kolagenovým přípravkům představuje zásadní výhodu také fakt, že OMX kolagen při zachování optimálního účinku stačí užívat už ve 3-4 ročních kúrách. Jedna kúra se skládá z 10 lahví, délka kúry je 3 týdny. Během prvních 5 dnů se doporučuje užít jednu láhev (20 ml) denně, poté dva dny vynechat a následně jednu láhev každý třetí den. V případě potřeby můžete zapít vodou nebo nápoj s vodou přímo smíchat. Výrobce uvádí, že nápoj je možné užívat dlouhodobě, ale k dosažení požadovaného efektu by měly stačit už 3-4 kúry ročně. Důležitá je samozřejmě vyvážená strava a zdravý životní styl. Nicméně pro výraznou saturaci obsaženými složkami není problém užívat kolagenový nápoj i denně. A v neposlední řadě, příjemně voní po lesním ovoci a hlavně, skvěle chutná!

Objednávejte na: www.kolagenovynapoj.cz
FB: OMX CZ
IG: OMX_CZ

Objednat předplatné