BLESKOVĚ
Jóga videa 21. 04. 2018 PDF Tisk

Novinky v on-line TV JÓGA VIRTUAL

Jóga Virtual pro vás má mnoho novinek – výukové workshopy, abeceda pozic, reportáže a rozhovory!

Novinky v on-line TV JÓGA VIRTUAL

Výukové workshopy

Současná „technická“ doba s sebou přináší i možnosti a neomezené prostředky pro vzdělávání se a seberozvoj. V rámci on-line jógové TV Jóga Virtual jsme pro vás připravili výukové workshopy (semináře), které jsou určené pro všechny zájemce z řad studentů jógy nebo široké veřejnosti, kteří mají zájem rozvinout a prohloubit konkrétní jógové téma.

V rámci 60–75 minut strávíte s lektorem čas, ve kterém při sledování videa a instrukcí proniknete do problematiky daného tématu. Věříme, že on-line vzdělávání, vám pomůže pochopit jógovou problematiku a zefektivnit váš studijní čas.

Připravované workshopy:

  • Naučte se pozdrav slunci a jeho varianty - Petra Záveská Duspivová
  • Dech, pohyb a relaxace pohledem jógové terapie - Václav Krejčík 
  • Flexibilita kyčelních kloubů - Zuzana Klingrová 
  • Cesta ke stoji na rukách - Tomáš Strnad 
  • Principy vinyása jógy a sekvencí - Veronika Ševčíková 

Abeceda pozic

Zcela zdarma je nová rubrika v on-line TV Jóga Virtual – „Abeceda pozic“, v rámci níž spolu s mnoha lektory můžete začít cvičit jógové pozice dle přesných postupů a návodů.

Reportáže a rozhovory

Pro inspiraci slouží rubrika on-line TV Jóga Virtual – „Reportáže a rozhovory“, kde se můžete inspirovat zajímavými lidmi, lektory a tipy pro jógovou praxi a pohodový životní styl.

 

Důležité informace a vysvětlení

Nová videa, kurzy a workshopy jsou nyní nově omezeny či neomezeny podle typu tarifu Jóga Virtual.

Jste-li majitelem např. JV tarifu BASIC, při kliknutí na video umístěné do videotéky po 1. 4. 2018, se video otevře a započítává do limitu nových videí. Kliknete-li na 3 nová videa v měsíci, limit je vyčerpán a další nová videa je možné shlédnout až v dalším měsíci, nebo zvolit rozšíření tarifu např. na ALL INCLUSIVE. Označení "nová videa" se netýká archivu. Archiv je stále přístupný.

Nová videa - videa, která se nahrávají na Jóga Virtual od 1. 4. 2018.

Archiv - videa, která byla nahrána na Jóga Virtual do 31. 3. 2018. K těm všem je neomezený přístup dle zvoleného tarifu JV.

www.jogavirtual.cz

Objednat předplatné