BLESKOVĚ
Aktuální číslo 07. 07. 2024 PDF Tisk

Nove letní vydání již 27.6. na stáncích

Letní vydání Jóga Dnes pro vaše dovolené a inspiraci na cestách právě TEĎ. Nové číslo vychází ve čtvrtek 27.6. na novinové stánky. Předplatné začne být distribuováno v úterý 25.6. Elektronické vydání na Diportu v aplikaci Médiatéka můžete číst již nyní - pdf verzi můžete stáhnout do čteček a máte ho hned a vždy při sobě. 

Nove letní vydání již 27.6. na stáncích

Ze stránek červencového vydání voní léto a vy tak s námi můžete načerpat inspiraci pro dovolenkové období. Tématem se tentokráte stala síla sebeléčení. Zkoumali jsme, co pro své zdraví můžete udělat nejen ve vlastní mysli a těle, ale i jak se na tuto problematiku dívá psychologie, jóga nebo třeba odborník na konstelace. Můžete se těšit na upřímný rozhovor s herečkou Lenkou Vlasákovou, povyprávěla nám nejen o své pouti Itálií, ale i o tom, jak si rozumí se svým tělem.

V jógové praxi se věnujeme nejen mantrám, mudrám, pozicím náročnějším i těm přípravným, nabízíme také řadu jógových sestav i fyzio cvičení. Exkluzivně také přinášíme rozhovor s jogínem, který mnoho let trpí epilepsií a svěřil nám, jak jóga může pomoci ale především, co život s tímto onemocněním obnáší.

Plán JD také vibruje létem: jak se naladit na nadcházející období… Přinášíme řadu letních „life hacků“ – třeba, jak v teple dýchat, meditovat, co všechno lze podniknout a nač byste neměli zapomenout a co naopak nově vyzkoušet… Jako vždy vás čeká seriál o dění v přírodě, horoskop, recepty, cestování a soutěž. A na závěr ještě jedna novinka – v seriálu Po stopách moderní jógy jsme doputovali do Čech – tak se můžete těšit na jedinečný text, který podrobně mapuje jógové začátky u nás.

Děkujeme, že nás čtete! 

Léčivé léto přeje redakce JD

Elektronické vydání Jóga Dnes - ke stažení do čteček Médiatéka za 79 Kč ZDE

Klasické předplatné Jóga Dnes v tištěné formě ZDE.

Objednat předplatné