Archív textů JD vydání 20. 10. 2020 PDF Tisk

Nové číslo JÓGA DNES vychází 2. listopadu 2020!

Na vědomí se dává, že již v pondělí 2. listopadu 2020 vychází další vydání časopisu JÓGA DNES. Co vás čeká na stránkách vydání listopad/prosinec? 

Nové číslo JÓGA DNES vychází 2. listopadu 2020!

Ve jménu štědrosti, to je téma nového podzimně-vánočního vydání Jóga Dnes. Těšit se můžete na rozhovor s herečkou Pavlou Beretovou, připravili jsme pro vás tipy pro domácí jógovou praxi, odhalíme tajemství záklonů a prána vašja jógy a naučíme se náročnou pozici obráceného luku. Jako obvykle se můžete těšit na naše zdravé recepty a tentokrát také na tipy na podporu imunity, zvládání negativních emocí, podporu dobré nálady a ájurvédu pro nadchzející období. 

A navíc má listopadová Jóga Dnes o 16 stran navíc! Vychází už 2. 11. 2020

VÍTE, ŽE...?

  • Předplatné časopisu Jóga Dnes si můžete objednat jak v ČR (www.jogadnes.cz), tak na Slovensku (www.press.sk).

  • Svou domácí praxi můžete posunout a rozšířit s videi Jóga Virtual. Pro předplatitele řádného vydání časopisu Jóga Dnes (dvouměsíčník) jsou videa s Tarifem Jóga Virtual Basic zdarma. Každý týden přidáváme nová videa, podle kterých můžete praktikovat ve svém domácím jógovém studiu – kdykoliv a odkudkoliv.

  • Časopis Jóga Dnes je nově distribuován na volný trh i na Slovensku, více na www.mediakapa.sk. Je tedy k dostání i v novinových stáncích a trafikách po celé ČR i na Slovensku.

  • Jóga Dnes Speciál se objednává v ČR na www.jogadnes.cz a na Slovensku na www.press.sk.

  • Máme podcast! Už jste slyšeli 2. díl Jóga Dnes ON AIR? Šéfredaktorku časopisu Jóga Dnes, Kateřinu Ondrouškovou, a Art directora, Jakuba Šambergera, vyzpovídala v rozhovoru Zuzana Klingrová. Zaposlouchejte se do vyprávění o zákulisí časopisu Jóga Dnes a (nejen) o józe. Podcast stahujte na Apple Podcast, Google Podcast nebo na Spotify

Objednat předplatné