Jógová studia 06. 10. 2023 PDF Tisk

Nejenom jógové studio v Pardubicích: VEKTOR sportcentrum

Jak už název napovídá, jsme centrum plné sportů. Od badmintonu přes posilovnu ke skupinovým lekcím. Ale to, čemu se věnujeme nejvíc a s největší péčí, je jóga. Jóga u nás patří k nejoblíbenějším stylům, děláme ji s láskou a umíme to dobře. Náš tým profi instruktorů a nádherný jógový sál je tou nejlepší kombinací pro různé jógové styly.

Nejenom jógové studio v Pardubicích: VEKTOR sportcentrum

Naši nejoblíbenější lekcí je Jóga pro zdravá záda, kterou mohou využít všichni se sedavým zaměstnáním nebo s přetíženým pohybovým aparátem. Samozřejmostí jsou ranní lekce jógy, lekce powerjógy, kde se zaměřujeme na celkové zpevnění a posílení těla. Lekce jógové terapie s Gábi Kristlovou, žákyní prof.Čumpelíka, certifikovanou školitelkou jógy a jógové terapie, pak celý jógový týden v neděli večer uzavírá.

Myslíme i na naše seniory a 3x týdně v dopoledních hodinách vedeme lekci jógy pro seniory. Tato lekce přerostla v „klub“ pro aktivní seniory a cvičenci po lekci zůstávají v prostorách sportcentra, kde utužují svá přátelství z jógamatky i u kávy nebo skleničky vína.

Ale není to pouze o józe, nabízíme lekce Pilates Institut, Powerpilates a BodyBalance. Pokud se potřebujete uvolnit od stresu, všechno pustit a přijít na jiné myšlenky - pak lekce spontánního tance by mohla být pro Vás to pravé. A toto je pouze náš pravidelný rozvrh. Mimo rozvrh pořádáme školení, přednášky, víkendové zájezdy, sportovní dovolené. Jako specialitku pak nabízíme kurz „hormonální jógové terapie“ dle Dinah Rodrigues, lekce s FYZIO specialistkou, nebo školení vývojové kyneziologie a její zapojení v běžném pohybu.

Máme toho v nabídce spoustu, a to vše v nádherných prostorách nového sportcentra. Sporcentrum je rozděleno na 2 části – na tu dynamickou a relaxační jejíž součástí je právě jógový sál, masérna a sauna (finská i infra) a dále pak venkovní  zelená terasa, na kterou se při Vaší lekci jógy díváte. Před cvičením je pro Vás připraven šálek čaje a příjemné posezení ať už v předsálí jógového sálu, nebo přímo na terase - pokud to počasí dovolí.

Na závěr máme vzkaz pro každého z Vás: V životě mají největší hodnotu věci, které za peníze nekoupíš. Mezi ně patří především zdraví, radost ze života nebo pozitivní energie. A právě k nim vede cesta přes pravidelný pohyb. Pokud chcete a nevíte kde, jak, nebo s kým - tak právě pro Vás je tu VEKTOR. Zde najdte inspiraci, motivaci i přátelskou podporu.
VEKTOR dá Vašemu úsilí správný směr.

www.vektorsport.cz

Objednat předplatné