BLESKOVĚ
Jóga videa 24. 11. 2015 PDF Tisk

Nadílka jógových videí

JÓGA VIRTUAL.CZ je vaše domácí jógové studio, které šetří čas, umožňuje vám cvičit v pohodlí a klidu domova. S videi můžete cvičit nebo praktikovat pránájámu, relaxační a meditační techniky, dozvědět se více o józe a filosofickém základu jógy. Nechte se inspirovat k domácí praxi jógy, svého soukromého učitele budete mít stále s sebou.

Nadílka jógových videí

Pro pohodlí svátečních dnů jsme pro vás připravili množství nových videí, které obohatí vaši jógovou praxi. Prosincová dávka videí bude zajímavá, inspirativní a zábavná. Můžete relaxovat, cvičit nebo podpořit proudění lymfy. Mezi svátky si vyzkoušíte jógu v sítích a necháte se unést jemností a relaxačními účinky hatha jógy. Pomůžeme vám v prosinci relaxovat v klidu domova, vyrovnávat shon a rychlost dnů směřujících ke svátkům konce roku.

V lednu pomůžeme všem začít cestu jógy s odborným vedením. Nadílka videí bude pokračovat, a tak rozproudíte hormony s Pavlou Rožumberskou, s Katarínou Mikulandovou vstoupíte do jednoduché meditace a jógové vinyasové sekvence. Petra Duspivová si pro vás připravila detoxikační sestavy, Michal Večeřa slow flow hatha jógu, s Katkou Bílkovou aktivujete střed těla a povzbudíte svou energii. Pro leden je také připravená veřejná lekce jógy pro začátečníky s Václavem Krejčíkem a nové, velice oblíbené díly jógy pro zdravá záda s Jakubem Šambergerem. Na JÓGA VIRTUAL.CZ se máte na co těšit a nová videa jsou naším poděkováním za vaši přízeň!

Objednat předplatné